Doradca Klienta w Placówce Kredytowej Banku

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
Firma Work Room (KRAZ19807) dla swojego Klienta, prężnie działającej placówki bankowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

DORADCY KLIENTA W PUNKCIE OBSŁUGI KREDYTOWEJ

Obowiązki:
• Optymalizowanie wyników sprzedażowych poprzez aktywne postawy sprzedażowe
• Dbanie o rozwój własny poprzez chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych, poszerzania wiedzy i pracę nad rozwojem własnym
• Zachęcanie Klientów w zakresie zakupów na raty
• Zapewnienie sprawnej, nieprzerwanej i przyjaznej obsługi Klientów

Wymagania:
Poszukujemy otwartych, uśmiechniętych, zmotywowanych, optymistycznie nastawionych do świata, komunikatywnych i dyspozycyjnych osób, gotowych na podjęcie pracy w systemie równoważnym. Osób zaangażowanych w powierzone obowiązki i odpowiedzialnych. Takich, które lubią pracować z Klientami,
oraz które łatwo nawiązują kontakty, a także skutecznie i umiejętnie potrafią pracować w zespole.
Niezbędne będą również:
• wykształcenie minimum średnie,
• podstawowa znajomość języka angielskiego,
• doświadczenie w pracy w sektorze bankowym / finansowym mile widziane

Co oferujemy:
To stanowisko jest czymś więcej niż może się wydawać na pierwszy rzut oka. Da Ci możliwość wpływania na codzienną pracę i przesuwania granic. Wszystko to jest częścią przyjaznej i otwartej kultury korporacyjnej, w ramach której żyjemy według naszych wartości, ciężko pracujemy, bawimy się i działamy mając w świadomości perspektywę długoterminową. Tutaj powstają możliwości, a z nimi rozwój.
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
• pracę w przyjaznej i otwartej atmosferze,
• szeroki pakiet socjalny (m. in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, oraz pakiet prywatnej opieki medycznej)

Osoby zainteresowane proszę o nadsyłanie swoich aplikacji na adres: natalia.nowak@workroom.com.pl
Kontakt telefoniczny: + 48 882 - pokaż numer telefonu - 882-001-116

Klauzula RODO:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Podane przez Panią/Pana dane osobowe podlegają ochronie zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane będą wykorzystywane do celów prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Dane będą przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgód zawartych poniżej i celach tam wskazanych. Przekazane przez Panią/Pana dane będą udostępniane potencjalnym pracodawcom poszukującym pracowników zgodnych z Państwa profilem zawodowym. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do udziału w procesie rekrutacji na dane stanowisko. Pani/Pana dane będą poddawane profilowaniu, które polega na stworzeniu profilu zawodowego w oparciu o przesłane dane osobowe. Dane będą przetwarzane w czasie trwania procesu rekrutacyjnego, a w przypadku Państwa zgody również przez okres prowadzenia działalności przez Administratora, w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacji. Przysługuje Pani/ Panu skarga na niewłaściwe przetwarzanie danych osobowych kierowana do właściwego organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Oferty pracy Work-room

Pracownicy zewnętrznej logistyki
wczoraj z lento.pl
Spawacz - budowa statków - Niemcy
4 dni temu z lento.pl
Stolarz produkcja mebli na jachty - Niemcy
4 dni temu z lento.pl
Aplikuj na stanowisko:
Doradca Klienta w Placówce Kredytowej Banku
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości