Doradca klienta, opiekun ogłoszeń klienta, praca biurowa.

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Region: Kujawsko-pomorskie
Doradca klienta, opiekun ogłoszeń klienta, Praca biurowa .

Zatrudnimy do naszego teamu reklamowego.

Nowoczesna firma z zagranicznym kapitałem, dająca duże możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji oraz zarobków, oferuje pracę w charakterze webside partnera.

Zakres obowiązków:

- stały kontakt z klientem, telefoniczny, emailowy

- pozyskiwanie klienta

- stałe śledzenie wybranych stron internetowych

- obsługa baz danych klientów i stron internetowych

- dbanie o dobry wizerunek firmy

- realizowanie wyznaczonych planów.

OCZEKUJEMY:

• poprawnej wymowy,

• zaangażowania i kreatywności,

• komunikatywności

• wysokiej kultury osobistej,

• dobrej organizacji pracy, samodzielności, odpowiedzialności

• sprawnej obsługi komputera.

OFERUJEMY:

• wynagrodzenie: podstawa + premia,

• miłą atmosferę,

• stacjonarne miejsce pracy w biurze usytuowane w samym centrum miasta,

• merytoryczne przygotowanie do pracy oraz szkolenie wewnętrzne.

pracę w dogodnych godzinach (więcej pracujesz, więcej zarabiasz)

Studenci mile widziani

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja120portali@gmail.com

Oferty pracy 120portali

Doradca klienta, opiekun ogłoszeń klienta, praca...
miesiąc temu z lento.pl
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA