Doradca Klienta Biznesowego

Miejsce pracy: Szczecin
Region: Zachodniopomorskie
Prężnie rozwijająca się firma Fortum, poszukuje najlepszych handlowców! Masz smykałkę do handlu, lubisz wyzwania oraz wysokie zarobki? Aplikuj do nas !

Oferujemy:
- podstawa + prowizja od sprzedaży ( oferta indywidualna),
- narzędzia niezbędne do pracy : telefon, tablet oraz samochód,
- dobra atmosfera w pracy! U nas poczujesz, że należysz do zespołu!
- wolne weekendy,

Nie masz doświadczenia w branży energetycznej? To nie problem, oferujemy w pełni darmowe szkolenie, które trwa 4 dni:) Prowadzi je trenerka, autorka wielu artykułów o tematyce sprzedaży.

Nie czekaj aplikuj i zmień swoją pracę na lepszą !

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

klauzula informacyjna:
Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Fortum Sprzedaż Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 39A, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.), dla potrzeb niezbędnych do realizacji prowadzonego procesu rekrutacji oraz na przechowywanie i wykorzystanie ich dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do podanych danych, ich zmiany oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie, a podanie danych nastąpiło dobrowolnie.


Zgodna na przetwarzanie danych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sp Fortum Sprzedaż Sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji. Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy że Sp Fortum Sprzedaż Sp. z o.o. będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody.

Zgoda na przyszłe rekrutacje:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sp Fortum Sprzedaż Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Oferty pracy FORTUM Sprzedaż Sp. z o.o.

Aplikuj na stanowisko:
Doradca Klienta Biznesowego
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości