Doradca ds.nieruchomości

Miejsce pracy: Chojnice
Region: Pomorskie
Wyobraź sobie miejsce, gdzie zdobędziesz nowe umiejętności, miejsce które będzie dla Ciebie nie tylko pracą ale również przyjemnością i które może dać Tobie w ciągu kilku miesięcy bardzo dobre zarobki?

Właśnie Tyszkiewicz Nieruchomości jest takim miejscem.

Jesteśmy największą, lokalną firmą w województwie pomorskim zajmującą się pośrednictwem w wynajmie i sprzedaży nieruchomości.


Oferujemy:
ponadprzeciętne wynagrodzenie składające się z części stabilizacyjnej i prowizji,
pracę w doświadczonym, zgranym i wspierającym się zespole,
30h szkolenie wstępne oraz stałe wsparcie merytoryczne,
wygodne biuro, nowoczesne zaplecze informatyczne,
aktywną promocję działań poprzez najlepszy zespół marketingowy w nieruchomościach,
Opis stanowiska i zadań:
Twoim zadaniem będzie profesjonalne doradztwo w zakresie sprzedaży i kupna nieruchomości. Będziesz wykonywał wolny zawód w oparciu o sprawdzoną markę i know-how. Brak korporacyjnych systemów zarządzania i kontrolowania jest naszą domeną, a ciągły rozwój osobisty jest dla nas ważny.

Poszukujemy osób, które:
są ambitne i samodzielne w działaniu, mają otwarty umysł na nową wiedzę i doświadczenia, interesująca się rynkiem nieruchomości,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:  rekrutacje@tyszkiewicz.pl

Dlaczego my?
-jesteśmy największym biurem lokalnym z województwa pomorskiego, obecnym blisko 20 lat na rynku
- klienci z Trójmiasta zwykle u nas zaczynają poszukiwanie mieszkania, czy domu, dlatego możemy pochwalić się największą bazą klientów aktualnie poszukujących nieruchomości.
- otrzymujemy ponad 1250 zapytań od klientów miesięcznie
- każda oferta traktowana jest indywidualnie przez Dział Marketingu, który pomaga odpowiednio ją przygotować i zadbać o dotarcie do klientów

 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli
”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.
 
Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko
z wybranymi kandydatami.

 
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Tyszkiewicz sp. z o.o. sp.k  al.Grunwaldzka 469 23, 80-309 Gdańsk. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie: art. 6 ust. 1 lit. a – zgody osoby, której dane dotyczą, art. 6 ust.1 lit. c – przepis prawa - Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 30 dni od zakończenia aktualnej rekrutacji. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa a także podmioty przetwarzające. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, lecz niepodanie danych może skutkować odmową uczestnictwa w procesie rekrutacji.

Każda CV powinna mieć poniższą klauzurę 
„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji."

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferty pracy Tyszkiewicz Nieruchomości

Aplikuj na stanowisko:
Doradca ds.nieruchomości
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości