DODATKOWA UKRAINA

Miejsce pracy: Zielona Góra
Region: Lubuskie

Приймаємо чоловіків та жінок на роботу (прибиральників(ць) ь годинах ранкових і після обіду.

Робота в місцевості: Zielona Góra

Tел. 534 - pokaż numer telefonu - 534 093 650
Tел. 786 - pokaż numer telefonu - 786 260 220

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez ECO Sp. cywilna z siedzibą w Gorzowie Wlkp. zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).”.

1. Administratorem danych osobowych serwisu eco24.expert jest ECO S.C. KLAUDYNA ANTCZAK, MAREK ANTCZAK, ul. Międzychodzka 12, 66-400 Gorzów Wlkp,(dalej jako ECO S. C.)

 2. Dane osobowe znajdujące się w bazie danych ECO S.C. nie są przekazywane podmiotom trzecim, innym niż te wykorzystywane do prowadzenia procesów rekrutacji chyba że kandydat wyrazi na to odrębną zgodę.

3. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres nieoznaczony od dnia ich przekazania tj. tak długo jak prowadzony będzie proces rekrutacyjny. W przypadku przesłania informacji o rezygnacji z udziału w procesach rekrutacyjnych dane osobowe zostaną usunięte.

 4. Kandydatowi przysługuje prawo zgłoszenia sprzeciwu dotyczącego przetwarzania danych osobowych, a także dostępu do treści tych danych i żądania ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub sprzeciwu dotyczącego ich przetwarzania.

 5. Kandydatowi przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Danych Osobowych (GIODO) lub po wejściu w życie nowelizacji przepisów Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO).

Aplikuj na stanowisko:
DODATKOWA UKRAINA
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości