Do sprzątania z orzeczeniem Olsztyn

Miejsce pracy: Olsztyn
Region: Warmińsko-mazurskie
Firma zatrudni Do sprzątania pomieszczeń, socjalnych, sanitarnych i hali produkcyjnej.

Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej i zapraszamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności-nie jest to wymóg


Praca na hali od poniedziałku do piątku 6-14/14-22
Możliwość dorobienia w weekendy
ul. Leonharda 9

Oferujemy:
umowę o pracę lub zlecenie
możliwość korzystania z Zfronu (dofinansowanie do leków, wczasów, dojazdów do pracy, badań lekarskie itp.)

Zapraszamy do kontaktu 660 - pokaż numer telefonu - 660-567-159/785 - pokaż numer telefonu - 785-856-041

Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Clar System S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Janickiego 20b. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych.. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko Pracownik gospodarczy, na podstawie artykułu 6 ust. 1 lit. b i art 9 ust. 2 litera b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. 2016. 119. 1) – zwanego dalej RODO. Państwa dane osobowe będą przechowywane: 1. do 30 dni, od dnia zakończenia rekrutacji w związku, z którą aplikowali Państwo do pracy, jeśli nie wyrazili Państwo zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji; 2. do 24 miesięcy, od dnia złożenia aplikacji, w przypadku, gdy wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do dostępu do swoich danych osobowych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania swoich danych, prawo ograniczenia przetwarzania swoich danych, prawo do ich usunięcia oraz przenoszenia jeśli będzie to możliwe. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Państwa dane osobowe nie są przetwarzane poza strefą Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Administrator nie profiluje danych osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Pełny obowiązek informacyjny jest dostępny na naszej stronie internetowej www.clarsystem.pl

Oferty pracy Clar System S.A.

Pracownik sprzątający
wczoraj z Centralna baza ofert pracy
Osoba sprzątająca
wczoraj z Centralna baza ofert pracy
Salowa
wczoraj z Centralna baza ofert pracy
Pracownik gospodarczy
wczoraj z Centralna baza ofert pracy
Pracownik ochrony
wczoraj z Centralna baza ofert pracy

Podobne oferty pracy:

Operator produkcji - Olsztynek

Firma Lavoro Sp. z o.o. (nr cert. 9603) poszukuje pracowników na stanowisko: OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ Miejsce pracy: Olsztynek W naszej firmie jest miejsce dla osób nie posiadających doświadczenia, ale chcących uczyć się i zdobywać nowe..

2022-06-25 14:02:57
Lavoro Sp. z o. o
Wczoraj z Nuzle

Pracownik Produkcji

Firma Lavoro Sp. z o.o. (nr cert 9603) poszukuje Kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI Miejsce pracy: OLSZTYNEK OFERUJEMY - umowę o pracę - pracę zmianową - przyjazne środowisko pracy DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻAŁO: - praca..

2022-06-25 14:02:26
Lavoro
Wczoraj z Nuzle

Prosta praca na produkcji - Olsztynek

Jesteś gotowy, by podjąć pracę w systemie III-zmianowym? Przedstawiamy ciekawą ofertę. Poszukujemy pracowników wsparcia produkcji. Jeśli posiadasz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, nie zastanawiaj się! Aplikuj do pracy a zyskasz cenne..

2022-06-25 14:01:27
Lavoro
Wczoraj z Nuzle

Praca od zaraz!

Lavoro Sp. z o.o. (nr cert. 9603) proponuje dołączenie do grona pracowników na stanowisku: Pracownik produkcji. Miejsce pracy OLSZTYNEK Posiadasz doświadczenie na produkcji albo jesteś zmotywowany by poszerzyć swoje kwalifikacje w tym kierunku?..

2022-06-25 14:01:22
Lavoro Sp. z o. o
Wczoraj z Nuzle

Pracownik produkcji - ECO żywność

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 15-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372..

2022-06-25 09:03:23
InterKadra Sp. z o. o
Wczoraj z hrlink.pl

Operator wózków widłowych

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 15-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372..

2022-06-25 09:03:23
InterKadra Sp. z o. o
Wczoraj z hrlink.pl

Pomoc kuchenna

Zakres obowiązków:Mycie i krojenie warzyw, sprzątanie, zmywanie naczyń.Godziny pracy 8-16 Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określonyLiczba

2022-06-24 18:42:01
DINER Bogusław Zaremba
2 dni temu z Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Stanowisko kasjerskie- elastyczne godziny

• Obsługa kasy fiskalnej • Komunikatywność • Uczciwość • Profesjonalna obsługa klienta

2022-06-24 17:56:49
FALLWORK Sp. Z O. O
2 dni temu z fallwork.pl
Aplikuj na stanowisko:
Do sprzątania z orzeczeniem Olsztyn
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości