Dam pracę - telefoniczna obsługa klienta Chełm

Miejsce pracy: Chełm
Region: Lubelskie
Prężnie rozwijająca się firma zatrudni komunikatywną, ambitną oraz dyspozycyjną osobę na stanowisko: Specjalisty ds. tel. obsługi klienta. Dogodna lokalizacja w centrum Chełma, unormowany czas pracy bez nadgodzin, Stabilne zatrudnienie i otwartość na wprowadzanie nowych pomysłów to nie tylko co możemy zaoferować. Mając na uwadze obecny rynek pracy GWARANTUJEMY:

-STABILNA POZYCJA NA RYNKU - mamy wiele lat doświadczenia na swoim koncie.

- ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE - gwarantowana stawka godzinowa 12,72 zł netto i system prowizyjny

- WYPŁATA - otrzymujesz wypłatę regularnie dzięki czemu zapewniamy CI płynność i stabilizację finansową.

- PRZEJRZYSTA ŚCIEŻKA KARIERY - stawiamy na rozwój talentów, nowe doświadczenia i podnoszenie kwalifikacji osób, które z nami tworzą biznes, doceniając ich kreatywność, lojalność, determinację i zaangażowanie. To ważne zwłaszcza dla osób bez doświadczenia.

- ZDOBYCIE DOŚWIADCZENIA W PRĘŻNIE DZIAŁAJĄCEJ FIRMIE - wszędzie słyszysz, że nie masz doświadczenia? Dla nas to nie ma znaczenia. Szkolimy od podstaw. To u nas zdobędziesz doświadczenie. Każda nowa osoba ma zapewnione szkolenie, które pomaga wdrożyć się do pracy, zaaklimatyzować.

- PRZEJRZYSTE GODZINY PRACY - dzięki normalnym godzinom pracy masz czas na naukę, rodzinę, pasje.Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 oraz dwie lub trzy soboty w miesiącu 8:00-15:00.

Oczekujemy podstawowej obsługi komputera oraz rzetelnego podejścia do powierzonych obowiązków. Prosimy o przesłanie CV, skontaktujemy się.
Aplikuj na stanowisko:
Dam pracę - telefoniczna obsługa klienta Chełm
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości