Podobne oferty pracy

Praca Auchan Dąbrowa Górnicza- wykładanie...

pokaż opis

SAVOIR Group Sp. z o.o. Szanowni Państwo, Jesteśmy Firmą świadczącą usługi promocji, merchandisingu i outsourcingu. Aktualnie dla naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Merchandiser..

2018-11-08 13:43:39address
5 dni temu z Nuzle

kolporter ulotek reklamowych i plakatowanie

pokaż opis

Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług Wynagrodzenie brutto od 13,7 PLN Zakres obowiązków kolportowanie ulotek

2018-11-07 21:31:05address
6 dni temu z Centralna baza ofert pracy

pokaż opis

Zakres obowiązków: kolportowanie ulotek Wynagrodzenie brutto: od 13.7 PLN system czasowy ze stawką godzinową Zawód: Kolporter Wymagania inne: komunikatywność, motywacja, wiek od 16 lat, status ucznia/studenta

2018-11-06 09:00:04address
7 dni temu z Ochotnicze Hufce Pracy

promotorów i hostessy do inwentaryzacji papierosów...

pokaż opis

Zatrudnimy promotor

2018-10-30 13:48:56address
14 dni temu z strefa-hostess.pl

pokaż opis

Zatrudnimy do inwentaryzacji papieros

2018-10-30 13:48:52address

Pracownik inwentaryzacji

2018-09-24 15:35:24address
50 dni temu z aplikuj.pl

Tajemniczy klient - Będzin / praca dodatkowa

pokaż opis

Savoir Group Sp. z o.o.działa na rynku od 1998 roku.Stanowisko:Tajemniczy KlientMiejsce pracy: BędzinOpis pracy:- wykonanie wizyt we wskazanych punktach sprzedaży na terenie miasta Będzin,- wypełnienie..

2018-08-14 13:41:14address
91 dni temu z Nuzle