CIEŚLA, MURARZ, ZBROJARZ-NIEMCY-UMOWA O PRACĘ

Miejsce pracy: Wrocław
Region: Dolnośląskie
Opis oferty pracy:
Międzynarodowa agencja doradztwa personalnego EU WORKERS z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w niemczech . Wszystkim naszym kandydatom oferujemy umowę o pracę opartą o prawo niemieckie, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 13629

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

CIEŚLA, MURARZ, ZBROJARZ

Miejsce pracy: PÓŁNOCNA BAWARIA

MASZ DOŚWIADCZNIE JAKO CIEŚLA, MURARZ, ZBROJARZ? – APLIKUJ
Masz kolegę z którym chciałbyś pracować?
Zatrudnimy was oboje !

Opis stanowiska:
-produkcja prefabrykatów betonowych
-obsługa maszyn
-dokładność i rzetelność,
-dbałość o narzędzia pracy

Oferujemy:
-stałą pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową na niemieckich warunkach
-dodatki za pracę w święta
-atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas, w EURO
-pomoc w załatwieniu niemieckich świadczeń socjalnych, jak np. Kindergeld, zmiana klasy podatkowej
-pracę w stabilnie finansowo firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
-długi/stały kontrakt
-bezpłatne zakwaterowanie
-opiekę polskiego koordynatora na miejscu w niemczech

Wymagania:
-doświadczenie jako murarz
-doświadczenie jako zbrojarz
-doświadczenie jako cieśla
-gotowość do pracy fizycznej
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-punktualność, sumienność
-prawo jazdy kat. B
-własny samochód

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: k.magnowska@eu-workers.eu lub o kontakt telefoniczny.

Nr tel.: +48 503 - pokaż numer telefonu - +48 503 931 111
Dołącz do nas już dziś!

Oferty pracy Eu Workers

SPAWACZ MAG - UMOWA O PRACĘ - NIEMIECKIE WARUNKI
tydzień temu z lento.pl
SPAWACZ MAG/TIG - UMOWA O PRACĘ - NIEMCY
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA