CAŁOROCZNA PRACA W HOLANDII (Holandia, 3311416)

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
CAŁOROCZNA PRACA W holandii OD ZARAZ DLA OSÓB Z PRAWEM JAZDY. PRODUKCJA- MIĘSO DROBIOWE. JĘZYKI OBCE NIEWYMAGANE.

Zapraszamy do pracy w holandii przez Euro Planit- sprawdzone holenderskie biuro pośrednictwa. Od wielu lat cieszymy się zaufaniem pracowników z Polski.
Jesteśmy wiarygodni i wypłacalni; dodatkowo, już na miejscu, mogą Państwo liczyć na wsparcie polskojęzycznych koordynatorów i rekruterów.

Mamy zarówno oferty przy produkcji w branży spożywczej/mięsnej, idealne dla osób nie znających języków obcych, jak i oferty techniczne oraz inne oferty produkcyjne, wymagające wyższych kwalifikacji i/lub kompetencji językowych.

Zachęcamy Państwa do kontaktu.

CAŁOROCZNA PRACA W holandii OD ZARAZ DLA OSÓB Z PRAWEM JAZDY - PRODUKCJA (Holandia , 3311416)

Miejsce pracy: Hoogeveen (Holandia )
Nr ref.: PP_Holandia

Opis stanowiska:

Proponujemy ofertę pracy przy produkcji w zakładzie przetwórstwa mięsa drobiowego.
Zakład znajduje się w mieście Hoogeveen.
Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języków obcych. Praca polega na pakowaniu, stickerowaniu (naklejki), ważeniu, kontroli jakości produktu. Temperatura na stanowisku pracy to 4-6 stopni.
Oferujemy (płatne) zakwaterowanie.
Stawka godzinowa brutto dla osób z ukończonym 22 rokiem życia to 9,33+dodatek ADV, razem 9,95 euro.
Dla chętnych istnieje możliwość przyuczenia do pracy 'na nożu'- filetowania, co w miarę upływu czasu zapewni wyższą stawkę i da umiejętności cenione na rynku pracy.

Wymagania:

PRAWO JAZDY- 1 na 2 osoby, warunek konieczny,
punktualność i odpowiedzialne podejście do pracy,
brak przeciwwskazań do pracy w temperaturze 4-6 stopni,
chęć wyjazdu na dłuższy czas (nie jest to oferta krótkoterminowa).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA