Podobne oferty pracy

Pracownik budowlany przy ociepleniach

pokaż opis

Zatrudnię pracownika budowlanego doświadczonego w ociepleniach. Zapewniam transport oraz mieszkanie. Więcej informacji pod numerem telefonu 783 974 472

2021-07-31 11:50:03
Wczoraj z ogloszenia.nowy-sacz.pl

Pracownik budowlany- umowa o pracę

pokaż opis

Zatrudnię pracownika budowlanego, doświadczonego w pracach przy ociepleniach bloków. Praca w delegacji wyjazd w poniedziałek powrót w piątek. Darmowy transport oraz zakwaterowanie w dobrych warunkach mieszkalnych. Umowa o pracę, wynagrodzenie uzależn

2021-07-30 11:50:03
2 dni temu z ogloszenia.nowy-sacz.pl

Pomocnik budowlany - Austria

Euro Grouppokaż opis

Agencja Pracy Euro Group wpisana do podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 5761, dla swojego partnera w Austrii prowadzi rekrutację pracowników na stanowisko pomocnik budowlany. Wymagania: - mile widziane doświadczenie - komunikatywna zna

2021-07-30 11:13:06
2 dni temu z lento.pl

Monter Elementów Budowlanych

FAKROpokaż opis

Zadania: montaż okien dachowych i pionowych, montaż bram garażowych, montaż rolet zewnętrznych i markiz

2021-07-30 07:21:29
2 dni temu z praca.pl

pracownik budowlany, murarz -monter fasad -atrakcyjna...

Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych...pokaż opis

Proszę dzwonić w godzinach 8-16 Krakowska firma zajmująca się montażem elewacji z kamienia naturalnego poszukuje chętnych osób do pracy na terenie Niemiec na stanowisko: -pracownik budowlany -murarz - kamieniarz-monter fasad Nie wymagamy znajomości j

2021-07-29 13:42:56
3 dni temu z lento.pl

Pracownik budowlany od zaraz

Józef Ciszewskipokaż opis

Zatrudnimy pracownika budowlanego z uprawnieniami na koparkę. Praca na terenie sądecczyzny, Więcej informacji pod numerem telefonu 665 521 584

2021-07-28 08:20:27
4 dni temu z lento.pl

Pracownik Budowlany

Dakerspokaż opis

Witam. Poszukuje pracowników budowlanych. Zajmujemy się głównie pracą przy dachach i elewacjach. Praca w okolicach Nowego Sącza. Mile widziane doświadczenie. Wymagana energia i werwa do pracy. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu poprzez..

2021-07-27 11:34:29
5 dni temu z Nuzle

RGROUPpokaż opis

Witam szukam osób do pracy przy remontach, wykończeniu i drobnych pracach budowlanych

2021-07-26 18:05:40
6 dni temu z lento.pl