Blacharz samochodowy - Szwecja, Sztokholm

Miejsce pracy: Kraków
Region: Małopolskie
Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w niemczech , szwecji i Polsce. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów ze szwecji , poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Blacharz samochodowy Miejsce pracy: Szwecja , Sztokholm Obowiązki: - naprawa uszkodzeń i wgnieceń karoserii samochodowych - wymiana elementów - szlifowanie, montowanie i szpachlowanie blach Wymagania: - doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku - prawo jazdy kat. B - precyzja i dokładność - samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę Oferujemy: - zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat; czas pracy: minimum 180 godzin miesięcznie - wynagrodzenie: 80 SEK/godzinę netto - długoterminową współpracę - bezpłatne zakwaterowanie- stały zdalny kontakt z polskim koordynatorem

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: rekrutacja@perfectjob.com.pl
w tytule wpisując: „Blacharz samochodowy - Szwecja , Sztokholm

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
Aplikuj na stanowisko:
Blacharz samochodowy - Szwecja, Sztokholm
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości