Podobne oferty pracy

Pracownik budowlany Nowe

PRACOWNICY BUDOWLANI ZBROJARZE, MURARZE, CIEŚLE STALBAU sp. z o.o.- generalny wykonawca obiektów przemysłowych: hal stalowych wraz z budynkami biurowymi poszukuje pracowników budowlanych na stany surowe (zbrojarze, murarze, cieśli):

2023-01-31 11:52:02
Dzisiaj z tarnowiak.pl

Pracownik budowlany

Zakres obowiązków:prace ogólnobudowlane, układanie glazury, malowanie ścian, obsługa maszyn budowlanych Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweInne wymagania: praca na terenie woj. podkarpackiego i świętokrzyskiego Wynagrodz

2023-01-26 18:41:17
od 3490 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
5 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

Witam. Zatrudnię pracownika budowlanego do prac żelbetowych. Praca od poniedziałku do środy na delegacji. Nocleg oraz transport do pracy zagwarantowany

2023-01-25 23:17:00
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
GRconstruction
6 dni temu z lento.pl

PRACOWNIK BUDOWLANY atrakcyjna praca w Niemczech!

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kan

2023-01-25 16:58:16
Agencja Pracy Koncepcja

Pracownik budowlany (z)

Zakres obowiązków:Pracownik budowlany Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweInne wymagania: Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie na stanowisku. Praca na terenie powiatu tarnowskiego

2023-01-20 18:41:05
11 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Szukam pracowników budowlanych

Szukam cieśli zbrojarzy stolarzy

2023-01-17 12:18:03
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
14 dni temu z lento.pl

Zakres obowiązków:do uzgodnienia Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określonyLiczba wolnych miejsc pracy:3Sposób aplikowania:bezpośrednio do pracodawcyPracodaw

2023-01-09 18:40:57
od 3500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Spb stachbud stanisław krochmal
22 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

pracownik budowlany

Firma budowlana poszukuje pracowników do prac wykończeniowych. Prace związane z montażem płyt GK szpachlowaniem i malowaniem. prace w delegacji Szczegółowe informacje dostępne pod nr tel 668112801

2023-01-09 08:26:36
lights
22 dni temu z lento.pl

Zatrudnię pracownika budowlanego monter konstrukcji

Wymagane prawo jazdy b. Praca m.in na wysokości. Różna forma zatrudnienia

2023-01-06 10:36:08
tak
25 dni temu z lento.pl

Zatrudnię pracowników budowlanych

2022-12-06 16:30:02
56 dni temu z jaroslawiak.pl

pracownicy budowlani - różne stanowiska

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w budownictwie tj.malowanie dachów, malowanie elewacji, docieplenia, odbojówki, podbitki, ogrodzenia, wstawianie drzwi i okien, szpachlowanie, malowanie, tynki ozdobne - zadzwoń

2022-10-17 07:40:57
Usługi Budowlane
106 dni temu z lento.pl