Podobne oferty pracy

Mechanik

pokaż opis

Opis stanowiska: Dbałość o stan techniczny pojazdów, Wykonywanie przeglądów okresowych, Wymiana części i podzespołów po przeprowadzonej mechanicznej lub komputerowej diagnostyce defektu. ..

2018-10-21 14:40:31address
2 dni temu z pracuj.pl

Lakiernik Pokrashik metalliczeskih konteinerov...

pokaż opis

ЛакировщикпокрасчикПокраска больших контейнеров, жд вагонов, металлических конструкций краскопультом. Мин

2018-10-20 07:00:19address
3 dni temu z gumtree.pl

Mechanik

pokaż opis

Opis stanowiska: Dbałość o stan techniczny pojazdów, Wykonywanie przeglądów okresowych, Wymiana części i podzespołów po przeprowadzonej mechanicznej lub komputerowej diagnostyce defektu

2018-10-19 14:40:13address
4 dni temu z praca.pl

Lakiernik przemyslowy / samochodowy

pokaż opis

JOB Factory Germany to nowa jakość znanych usług! Pod tą nazwą jesteśmy nowi ale łączy nas jedno, każdy pracował wcześniej w branży pośrednictwa pracy, zatem scala nas doświadczenie a wyróżnia świeże spojrzenie! W krótkim czasie ugruntowaliśmy swoją

2018-10-19 11:21:24address
4 dni temu z lento.pl

Diagnosta samochodowy praca

pokaż opis

Zatrudnię diagnostę samochodowego z uprawnieniami do badań w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów, możliwość zatrudnienia na pełen etat lub część etatu. Kontakt 660542025

2018-10-19 10:22:57address

Tapicer

pokaż opis

Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku.,.Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto od 2100 PLN Zakres obowiązków Przyuczenie do zawodu tapicer

2018-10-15 15:30:58address
8 dni temu z Centralna baza ofert pracy

Tapicer

pokaż opis

2018-10-07 15:31:29address
16 dni temu z Centralna baza ofert pracy

ślusarz monter spawacz

pokaż opis

Praca w zakładzie w Krapkowicach na 2 zmiany . Poszukuję ślusarzy , monterów i spawaczy którzy znają się na rysunku technicznym . Praca w zakładzie w Łambinowicach . Poszukuję spawaczy , monterów ze znajomością rysunku warsztatowego , koniecznie ze z

2018-10-01 13:20:39address
22 dni temu z lento.pl