Asystent Spedytora Drogowego Operacyjnego

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
Jako członek naszego zespołu otrzymasz:- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia- praca w godzinach 8-16, pn.-pt.- dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport i Ubezpieczenia na życie- praca globalnej sieci logistycznej, która ma pozycje lidera w oparciu o nowoczesne technologie i jest zorientowana na ciągłem doskonalenie procesów- ciągły rozwój i poszerzenie wiedzy w biznesie LotniczymTwoje codzienne zadania:- obsługa zleceń transportowych krajowych i międzynarodowych z zespołu Customer Service. w systemach operacyjnych ( TANGO / SOFTSPED )- monitorowanie i uzupełnianie statusów przesyłek ( events, milestone ) w systemach operacyjnych, POD- rejestracja zleceń transportowych- współpraca z przewoźnikami drogowymi: zlecenia transportowe, weryfikacja statusów dostaw- bieżące wsparcie zadań realizowanych przez zespół Road Feeder ServiceTo stanowisko może być Twoje jeśli:- posługujesz się systemami operacyjnymi- z łatwością komunikujesz i piszesz w języku angielskim (B1-B2)- posiadasz wykształcenie związane z obszarem transportu lub logistyki (lub w trakcie nauki)- interesujesz się frachtem drogowym i lotniczym
Ogłoszenie pochodzi z infopraca.pl

Oferty pracy Job Impulse Polska Sp z o o

Młodszy operator - bezpośrednie zatrudnienie...
8 godzin temu z infopraca.pl

Podobne oferty pracy:

Asystent Spedytora Lotniczego ds. transportu...

2022-08-09 12:37:13
InterKadra Sp. z o. o
3 dni temu z pracazarogiem.pl

Asystent Spedytora Lotniczego ds. transportu...

Do Twoich obowiązków będzie należało: - Rejestracja i obsługa zleceń transportowych krajowych i międzynarodowych z zespołu Customer Service w systemach operacyjnych (TANGO / SOFTSPED), - Realizacja odbiorów i dostaw po kraju oraz CARGO po Europie, -

2022-08-09 05:25:27
InterKadra Sp. z o. o
3 dni temu z infopraca.pl

Asystent Spedytora Lotniczego ds. transportu...

Interkadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 15-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firma godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372..

2022-08-08 18:02:33
InterKadra Sp. z o. o
4 dni temu z hrlink.pl

Asystent Spedytora z językiem niemieckim lub...

Twój zakres obowiązków, Wyszukiwanie potencjalnych klientów i nawiązywanie z nimi współpracy przy wsparciu doświadczonych spedytorów i menadżerów, Nawiązywanie współpracy z firmami transportowymi, Współpraca z handlowcem, Wsparcie spedytorów w..

2022-08-08 17:40:24
S.T.I. Polska Sp. z o.o
4 dni temu z pracuj.pl

Asystent Spedytora

Nippon Express (Deutschland) GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce obecnie poszukuje:Asystenta SpedytoraMiejsce pracy: Warszawa - Okęcie Jeśli marzy Ci się praca w..

2022-08-07 12:05:02
5 dni temu z pracamazowsze.pl

Asystent Spedytora Frachtu Lotniczego

Twój zakres obowiązków, Wsparcie obsługa kluczowych klientów transportu lotniczego, Wsparcie w aranżacji całego transportu lotniczego, Współpraca z klientami, partnerami, podwykonawcami, Wystawianie faktur sprzedaży i alokacja kosztów za wykonaną..

2022-08-03 16:40:23
DSV Air Sea
9 dni temu z pracuj.pl

Asystent Spedytora Drogowego Operacyjnego

Twój zakres obowiązków, obsługa zleceń transportowych krajowych i międzynarodowych z zespołu Customer Service. w systemach operacyjnych ( TANGO / SOFTSPED ), monitorowanie i uzupełnianie statusów przesyłek ( events, milestone ) w systemach..

2022-07-29 17:40:34
Job Impulse Polska Sp z o o
14 dni temu z pracuj.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości