Asystent ds. sprzedaży - praca zdalna

Miejsce pracy: Łódź
Region: Łódzkie
*Pelion to jedna z największych grup działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce, na litwie i w wielkiej brytanii . Usługi świadczone przez Grupę obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion S.A. to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności Grupy realizowanymi odpowiednio przez PGF S.A. (sprzedaż hurtowa), Pharmapoint Sp. z o.o. (przedhurt), Urtica Sp. z o.o. (zaopatrzenie szpitali), CEPD N.V. (sprzedaż detaliczna) i Pharmalink Sp. z o.o. (usługi dla producentów).

Asystent ds. sprzedaży - praca zdalna

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

realizację czynności związanych z obsługą zamówienia publicznego;
wsparcie przy przygotowywaniu ofert dla Klientów;
kompletowanie dokumentacji;
telefoniczną obsługę Klientów oraz przedstawianie oferty produktowej;
kontakt posprzedażowy z Klientem;
dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

wykształcenie średnie,
obsługa pakietu MS Office i urządzeń biurowych;
mile widziane doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta np. w dziale sprzedaży, dziale reklamacji,
zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, skrupulatność, dokładność, punktualność, odporność na stres.

Oferujemy:

pracę w firmie będącej liderem na rynku dystrybucji leków;
rozwój kompetencji;
pracę w godzinach 8.00 - 16.00;
pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole specjalistów;

Aplikację można przesłać poprzez poniższy formularz:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=4a4af48dc97643b3b46cdc90cf8e8efd

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Urtica Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Urtica Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (ul. Krzemieniecka 120, 54-613 Wrocław, tel.: + 48 71 782 - pokaż numer telefonu - 71 782 66 01, sekretariat @urtica.pl) (Urtica Sp. z o.o.). W Urtica Sp. z o.o. powołany został Inspektor Ochrony Danych, dane kontaktowe: e-mail kancelaria @iurico.pl. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego oraz – w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody – w celu przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w okresie roku od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych. Po zakończonej rekrutacji dane osobowe będę archiwizowane przez okres roku w celu obrony ewentualnych roszczeń. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest dobrowolnie wyrażona przez Pana/Panią zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może być w każdym czasie wycofana (przy czym nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych), a także prawnie uzasadniony interes administratora (np. obrona ewentualnych roszczeń – art. 6 ust. 1 lit. f RODO). W każdym czasie przysługuje Panu / Pani prawo dostępu do treści danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Oświadczenia w zakresie realizacji praw prosimy składać na adres e-mail: HR @urtica.pl. Jeżeli mimo naszego wsparcia Pan / Pani uzna, że dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z przepisami obowiązującego prawa, przysługuje Panu / Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Dane osobowe nie będą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Odbiorcą Państwa danych osobowych jest wyłącznie Spółka, a Państwa dane przetwarzać będą wyłącznie upoważnieni do tego pracownicy lub współpracownicy Spółki oraz eRecruitment Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako dostawca systemu rekrutacyjnego.

Oferty pracy Urtica Sp z o. o.

Asystent ds. sprzedaży - praca zdalna
2 tygodnie temu z lento.pl
Asystent ds. sprzedaży
2 tygodnie temu z Centralna baza ofert pracy
Specjalista ds. jakości w Hurtowni Farmaceutycznej
2 tygodnie temu z pracuj.pl
Aplikuj na stanowisko:
Asystent ds. sprzedaży - praca zdalna
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości