Asystent ds. rekrutacji - praca w agencji pracy tymczasowej w Brzegu

Miejsce pracy: Brzeg
Region: Opolskie
Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się
dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników
tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich
sektorach. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie do naszego biura w Brzegu poszukujemy osoby na stanowisko
Asystent ds. rekrutacji.

do twoich zadań należeć będzie:

* pomoc w bieżących sprawach związanych z prowadzeniem biura,
* archiwizacja dokumentów,
* selekcjonowanie i porządkowanie wszelkiej dokumentacji,
niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania biura,
* obsługa urządzeń biurowych.

oczekujemy:

* umiejętności organizacyjnych,
* motywacji,
* zaangażowania,
* dobra znajomość pakietu ms office - głównie excel,
* prawo jazdy kat. b.

Oferujemy:

* pracę na 3/4 etatu ok. 30 godzin tygodniowo,
* stawkę uzależniona od doświadczenia,
* zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
* możliwość zdobycia nowego doświadczenia w branży hr.

oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Podobne oferty pracy:

Asystent ds. rekrutacji

Zakres obowiązków:Współpraca z niemieckim kontrahentem Wprowadzanie informacji do fazy firmowejOdswieżenie ogłoszeń, przygotowanie artykułów na FB Firmowego Aktywne poszukiwanie osób do pracy Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogól

2022-10-04 18:41:30
Pośrednictwo pracy Elżbieta Soberka
2 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

Asystent ds. rekrutacji i sprzedaży

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu L.M. Group, który został utworzony w 1987 roku. Dzięki zaangażowaniu pracowników oraz sieci oddziałów rozmieszczonych w Polsce i Izraelu, L.M. Group stał się..

2022-09-24 09:02:56
L.M. Group Poland Sp. z o.o
12 dni temu z hrlink.pl