Asystent ds. księgowości z j. niemieckim - praca zdalna

Miejsce pracy: Wrocław
Region: Dolnośląskie
Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy
utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych
rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w
międzynarodowych strukturach.

Obowiązki:
• dekretowanie i księgowanie dokumentów,
• monitorowanie poprawności faktur i ewentualne ich korygowanie,
• przygotowywanie raportów dziennych i miesięcznych,
• kontakt z zagranicznymi oddziałami koncernu firmy.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego,
- dobra znajomość aplikacji ms office,
- umiejętność samodzielnej weryfikacji efektów własnej pracy,
- otwartość na zmiany i pozytywne podejście do pracy.

Nasz klient oferuje:
- możliwość rozwoju swoich umiejętności, liczne szkolenia i
kursy,
- umowa o pracę oraz benefity pozapłacowe,
- pracę w systemie zdalnym,
- prywatny pakiet medyczny, kartę multisport, dostęp do platformy
mybenefit,