Asystent Automatyka - praca dla studenta

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Region: Śląskie
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
▪ aktualizowanie i standaryzacja dokumentacji technicznej w części
elektrycznej i softwareowej,
▪ instalowanie oraz aktualizowanie oprogramowania paneli
operatorskich,
▪ aktualizowanie i standaryzacja oprogramowania PLC na
maszynach,
▪ wykonywanie modyfikacji elektrycznych na podstawie projektów
elektrycznych,
▪ konserwacja urządzeń.

 OCZEKIWANIA:
▪ status studenta (automatyki lub pokrewnego kierunku),
▪ zdolności techniczne i manualne,
▪ umiejętność pracy w zespole,
▪ sumienność i dokładność,
▪ mile widziana chęć związana się z firmą na dłużej.

OFERUJEMY:
▪ możliwość zdobycia doświadczenia w sektorze utrzymania ruchu
japońskiej korporacji,
▪ perspektywa zatrudnienia na pełny etat,
▪ pracę dorywczą 2–3 dni w tygodniu,
▪ wynagrodzenie ok. 500 PLN brutto/tydz.

Oferty pracy PowerJobs

Operator Maszyn CNC w Nowoczesnej Firmie Produkcyjnej
11 godzin temu z lento.pl
12 godzin temu z Nuzle
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA