Architekt systemów sieciowych (Programista)

Miejsce pracy: Rzeszów
Region: Podkarpackie
Firma Enformatic sp. z o.o. z Rzeszowa zatrudni na stanowisko Architekta systemów sieciowych (programista ).

Wymagania:
wykształcenie wyższe (informatyczne, telekomunikacyjne)
• co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• umiejętność programowania w językach min. C, PHP
• znajomość środowisk i narzędzi programistycznych (np. VISUAL STUDIO)
• znajomość rozwiązań technologicznych w sieciach telekomunikacyjnych
• Otwartość na poznawanie nowych technologii
• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
• Samodzielność i staranność w działaniu
• Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Umowę o pracę
• Udział w projektach badawczych (B+R)


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Enformatic Sp. z o.o., ul. Mieszka I 73A, 35-303 Rzeszów, zgadzasz się na przetwarzanie przez naszą firmę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, wyślij w mailu lub umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Enformatic Sp. z o.o., ul. Mieszka I 73A, 35-303 Rzeszów danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
Klauzula informacyjna dla kandydatów
Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:
1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Enformatic Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Rzeszowie, adres: ul. Mieszka I 73A, 35-303 Rzeszów, kapitał zakładowy: 50.000,00 zł, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 000 - pokaż numer telefonu - 0000146608, NIP: 813 - pokaż numer telefonu - 8133297173, REGON: 691 - pokaż numer telefonu - 691695132.
2. Państwa dane osobowe przetwarzane są dla celów udziału w procesie rekrutacji na stanowisko, na które Państwo aplikują, a w przypadku wyrażenia przez Państwa odrębnej zgody, również dla celów przyszłych rekrutacji.
3. Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowi Państwa zgoda, jak również przepisy ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeksu pracy (art. 221). Zgoda może być w każdej chwili cofnięta, przy czym jej cofnięcie pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie. Cofnięcie zgody powoduje, że Państwa udział w procesach rekrutacji nie będzie możliwy.
4. Odbiorcami Państwa danych osobowych są: upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu; podmioty współpracujące.
5. Dane osobowe przetwarzane są przez czas trwania procesu rekrutacji, w którym biorą Państwo udział, a w przypadku wyrażenia przez Państwa osobnej zgody również przez czas trwania przyszłych rekrutacji (nie dłużej niż przez 24 miesiące), w każdym razie nie dłużej niż do dnia wycofania zgody.
6. Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich usunięcia, przenoszenia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej stanowi warunek Państwa udziału w procesie rekrutacji.

Aplikuj na stanowisko:
Architekt systemów sieciowych (Programista)
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości