Architekt

Miejsce pracy: Kraków
Region: Małopolskie
Biuro projektowe zatrudni samodzielnego Architekta do opracowań projektów budowlanych i wykonawczych. Od kandydatów oczekujemy znajomości przepisów technicznych, biegłej obsługi programów REVIT oraz AUTOCAD.
Oferujemy pracę w miłej atmosferze, możliwość rozwoju i samorealizacji.
Jednocześnie prosimy, by nadsyłane CV opatrzone były stosownym oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru.
(Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia).


Ponadto, zgodnie z wymogami RODO, informujemy, iż: 1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "JB Realty Investments" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie (31-231) przy ul. Bociana 6.2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) RODO. Podanie danych jest dobrowolne, jednak bez ich podania przeprowadzenie procesu rekrutacji nie będzie możliwe.3) Dane osobowe mogą być udostępnione usługodawcom zewnętrznym Administratora w zakresie niezbędnym do realizacji celu określonego w pkt 2), tj. w szczególności dostawcom usług i systemów teleinformatycznych. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji (przez okres nie dłuższy niż 3 miesiące) a w przypadku, gdy wyraziła Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych w celu przyszłych procesów rekrutacji – nie dłużej niż do czasu odwołania zgody. Odwołanie zgody następuje poprzez wysłanie stosownej wiadomości pocztą tradycyjną lub w formie wiadomości e-mail na adresy wskazane w pkt 1). 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie (jeśli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody) bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.6) Przysługuje Pani/ Panu prawo skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
Ogłoszenie pochodzi z lento.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości