ANKIETER – Powiat Krakowski

Miejsce pracy: Kraków
Region: Małopolskie
Cześć, jesteśmy Jobs Plus i mamy dla Ciebie ofertę pracy, którą bez problemu połączysz nawet ze studiami dziennymi! Obecnie wspieramy naszego Klienta – Firmę zajmującą się szeroko rozumianą energią odnawialną w poszukiwaniach osób na stanowisko:

ANKIETER

Miejsce pracy: Powiat Krakowski

Twoim zadaniem będzie przeprowadzanie ankiet dotyczących redukcji emisji zanieczyszczeń wśród mieszkańców powiatu krakowskiego.

Poszukujemy osób:

• kontaktowych
• wytrwałych
• z wykształceniem minimum średnim
• dyspozycyjnych od południa po 6 – 8 godzin dziennie, przynajmniej kilka dni w tygodniu (pn – sb)
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

W zamian zapewniamy:
• 4 – miesięczny okres zatrudnienia z możliwością jego przedłużenia (awans na stanowisko sprzedawcy)
• dojazd do lokalizacji wykonywania pracy
• stawkę godzinową 16 zł brutto + dodatkowe 2 zł za każdą przeprowadzoną ankietę
• przy dłuższej współpracy dodatkowe benefity
• zdobycie doświadczenia w kontaktach z Klientem oraz w branży OZE
• rozpoczęcie pracy nawet „od zaraz”

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta pracy. Prześlij do nas swoje CV na adres rekrutacja@jobsplus.pl z dopiskiem w tytule wiadomości „ANKIETER”. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o dopisanie w CV poniższych klauzul.

Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych dla potrzeb jedynie tej rekrutacji, na którą właśnie aplikujesz, prosimy o dopisanie
klauzuli nr 1)

1) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnych oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną."

Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przyszłych prowadzonych przez nas, prosimy o dopisanie oprócz klauzuli 1) również klauzulę 2) o treści jak poniżej:

2) " Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnych oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną."

Jednocześnie informujemy Cię, że administratorem Twoich danych osobowych będzie firma Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11.

Pamiętaj, że podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Twoje dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego i selekcji pracowników.
Zawsze masz prawo wniesienia skargi gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Ciebie narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO)."


Ogłoszenie pochodzi z gumtree.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości