Animator zajęć z seniorami- wolontariat

Miejsce pracy: Bogatynia
Region: Dolnośląskie
Chcesz zdobyć nowe doświadczenie zawodowe , nabyć cenne umiejętności i kształtować swój warsztat pracy? Zostań Wolontariuszem w projektach unijnych!

Fundacja Partycypacji Społecznej powstała w celu prowadzenia działalności oświatowo-szkoleniowej na rzecz grup społecznych zagrożonych wykluczeniem. Z powodzeniem realizujemy projekty unijne z zakresu aktywizacji zawodowej współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Podejmujemy działania na rzecz wyrównania szans osób z niepełnosprawnością, integracji społecznej oraz promocji zatrudnienia i wspierania przedsiębiorczości. W swojej pracy kierujemy się empatią, otwartością i racjonalnością działań. Jeśli podzielasz nasze cele i wartości, zapraszamy Cię do Zespołu!

Trener animacji - wolontariat
miejsce pracy: Bogatynia


Czym będziesz się zajmować? :
• wsparciem uczestników projektu w utrwalaniu umiejętności nabytych podczas szkoleń kompetencji cyfrowych;
• angażowaniem uczestników w realizację projektów grupowych;
• realizacją działań animacyjnych zgodnie z założeniami projektu.

Więcej informacji na temat realizowanego projektu znajdziesz na : http://cyfrowy-senior.com/Czego od Ciebie oczekujemy? :
• doświadczenia animacyjnego, doświadczenia w realizacji działań na rzecz społeczności lokalnej i/ lub seniorów;
• znajomości obsługi komputera, tabletu i telefonu;
• komunikatywności, otwartości i cierpliwości;
• znajomości metodyki działań animacyjnych.

Do aplikowania zapraszamy studentów, pracowników administracji publicznej, nauczycieli i wszystkich, którzy chcieliby zdobyć doświadczenie przy realizacji projektu unijnego.Co możemy Ci zaoferować? :
• zdobycie doświadczenia w pracy przy realizacji projektów unijnych;
• możliwość rozwoju umiejętności interpersonalnych, komunikacyjnych i organizacyjnych;
• referencje i zaświadczenie o wykonywaniu świadczeń wolontarystycznych.
Aplikacje prosimy przesyłać na adres maja.lasek@grupaprofesja.com

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: „„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez GRUPA PROFESJA Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane osobowe i przetwarzali je na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, umieść dodatkowo w CV lub treści wiadomości następującą zgodę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA PROFESJA Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu i przekazanych przeze mnie dokumentach, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych poprzez firmę, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telekomunikacyjnych urządzeń końcowych”.
Administratorem danych jest GRUPA PROFESJA Sp. z o.o., ul. Sieradzka 4C, 60-163 Poznań. Zapoznaj się z polityką przetwarzania danych na naszej stronie internetowej grupaprofesja. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod wskazanym adresem.
Oferty pracy Fundacja Partycypacji Społecznej

Pracownik administracyjno – biurowy – płatny...
miesiąc temu z lento.pl
Animator zajęć z seniorami- wolontariat
miesiąc temu z lento.pl
Pracownik biurowy - płatny staż
2 miesiące temu z lento.pl
Aplikuj na stanowisko:
Animator zajęć z seniorami- wolontariat
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości