Accountant / Senior Accountant GL

Miejsce pracy: Lódz
Region: Łódzkie
Accountant / Senior Accountant GL
Lódz
NR REF.: 1149955

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej z Łodzi – poszukujemy osoby na stanowisko księgowego / Starszego księgowego GL.

Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

Do obowiązków na tym stanowisku będzie należeć księgowanie operacji księgowych w zakresie księgi głównej, weryfikacja danych w systemie księgowym, uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca, rozliczanie, analiza oraz uzgadnianie kont księgowych. Starszy / Samodzielny księgowy GL będzie odpowiedzialny za przygotowywanie danych do raportów, sprawozdań finansowych oraz audytów, współpracę przy raportowaniu do Urzędu Skarbowego (VAT, CIT) i GUS. Osoba na tym stanowisku będzie współpracowała z lokalnymi zespołami w spółkach Grupy oraz innymi działami firmy w zakresie księgowości, a także będzie przygotowywała pakiet konsolidacyjny dla podległych spółek.

Czego potrzebujesz by osiągnąć sukces?

Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego (księgowość, finanse, ekonomia), minimum 2 lat doświadczenia w księgowości (najlepiej w branży produkcyjnej), dobrej znajomości j. angielskiego oraz b. dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel). Idealny kandydat posiada wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, wyciągania wniosków i przygotowywania syntezy, dobre umiejętności organizacyjne, komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole. Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

Czego możesz spodziewać się w zamian?

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie na samodzielnym stanowisku w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem swojej branży, możliwości rozwoju osobistego poprzez kontakt z międzynarodowymi klientami, pakiet benefitów (trzynastą pensję, dofinansowanie posiłków, kartę sportową, prywatną opiekę medyczną) oraz biuro zlokalizowane w centrum Łodzi.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV. Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami poprzez formularz na stronie internetowej.
Ogłoszenie pochodzi z infopraca.pl

Oferty pracy Hays Accountancy Finance

Asystent działu księgowości
wczoraj z infopraca.pl
Praca zdalna w dziale księgowości
wczoraj z infopraca.pl
Specjalista ds. kontrolingu produkcyjnego
wczoraj z infopraca.pl
Specialist, Model Risk
wczoraj z infopraca.pl
Junior PTP Specialist
wczoraj z infopraca.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości