Zostań opiekunką w Niemczech

Miejsce pracy: Drezdenko
Region: Lubuskie

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Bergisch Gladbach, okolice Kolonii, Bonn, Leverkusen, Niemcy – 2800 euro na rękę za zlecenie.

Pan Peter ma 80 lat, 190 cm wzrostu i waży około 90 kg. Podopieczny posiada pierwszy stopień niepełnosprawności, porusza się samodzielnie. Choruje na lekką demencję - bywa zdezorientowany, doskwiera mu również obniżenie nastroju po śmierci żony (zmarła w lipcu tego roku). Cierpi na inkontynencję - ogólnie pije bardzo mało i nie potrzebuje wkładek, natomiast jeżeli wypija więcej niż zwykle - są one potrzebne, alergię na pyłki(katar sienny).

Pan Peter jest mimo swoich schorzeń w bardzo dobrej kondycji.  Wszystkie czynności wykonuje samodzielnie, wymaga jedynie drobnego wsparcia. Opisywany jest jako bardzo miła i rozmowna osoba. Lubi wychodzić na długie spacery. Trzy razy w tygodniu odwiedza go opiekunka oraz raz w tygodniu brat.  Pani zajmująca się sprzątaniem przychodzi raz w tygodniu na 3-4 godziny.

Do zadań opiekunki należy przede wszystkim wspólne spędzanie czasu razem z podopiecznym oraz pomoc w podstawowych czynnościach dnia codziennego. Senior wszystkie czynności wykonuje samodzielnie, wymaga jedynie wsparcia. Ponadto opiekunka zajmuje się domem: pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy.

Pan Peter mieszka samotnie w domku jednorodzinnym z ogrodem. Dla opiekunki przygotowano pokój ze standardowym wyposażeniem i stałym dostępem do Internetu.

Poszukujemy Pań z dobrą znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece.

Zlecenie od zaraz na 2 miesiące- 1300 EUR netto/ msc + PREMIA za pobyt w okresie świąteczno- noworocznym 200 EUR netto.

Oferujemy legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie oraz korzystne warunki finansowe. Zapewniamy pełne ubezpieczenie, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie oraz przejazd.

Współpracujemy z partnerami z całym Niemiec, tym samym jesteśmy w stanie zagwarantować naszym pracownikom różnorodność i ciągłość ofert oraz stabilne i pewne zatrudnienie. Starannie weryfikujemy zgłaszające się rodziny, dopełniamy wszelkich formalności związanych z wyjazdem, organizujemy przejazd naszym pracownikom oraz dbamy o prawidłowy przebieg zatrudnienia.  Jeżeli powyższa oferta nie jest dla Pani/ Pana odpowiednia- proszę o kontakt. W naszej bazie znajdują się również inne oferty, które dopasowujemy do Państwa oczekiwań i umiejętności.

Tel: 508 624 683

Mail: anna.kwiecinska@pmh.info.pl

www.pflegemitherzen24.pl

 

Aplikuj na stanowisko:
Zostań opiekunką w Niemczech
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości