Podobne oferty pracy

Poszukujemy opiekunów osób starszych

pokaż opis

Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych. Lider rynku opieki domowej w Europie, z ponad 14-letnim doświadczeniem. Firma dysponuje siecią 56 biur rekrutacyjnych..

7 dni temu z Nuzle

Opiekunka osób starszych

pokaż opis

Firma Pflege mit Herzen 24 zatrudni opiekunki osób starszych w Niemczech. Zlecenie dla pani z komunikatywną znajomością języka niemieckiego w Mundelsheim Potrzebna opiekunka do 65-letniej podopiecznej..

32 dni temu z Nuzle

Opiekunka seniorów w Münster

pokaż opis

Firma Pflege mit Herzen 24 zatrudni opiekunki osób starszych w Niemczech. Zlecenie dla pani z komunikatywną znajomością języka niemieckiego w Münster STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ: Wiek: 84 lat Wzrost:..

36 dni temu z Nuzle

Opiekunka osób starszych

pokaż opis

Firma Pflege mit Herzen zatrudni opiekunki osób starszych na umowę zlecenie. Zlecenie od 21.04.2018 na 2 miesiące Poszukiwana pani z komunikatywną znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem..

71 dni temu z Nuzle

Warunki niemieckie. Opiekunka od 25.03.2018...

pokaż opis

Zatrudniamy na warunkach niemieckich (składki zdrowotne, emerytalne i rentowe są odprowadzane przez naszą firmę do Niemiec). Poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy w Niemczech na stanowisku:..

94 dni temu z Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości