Zostań Opiekunką osób starszych – GoWork!

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Region: Kujawsko-pomorskie


Nasz podopieczny:

Podopieczny choruje na demencję oraz ma problemy z nietrzymaniem moczu. Senior zarówno w domu, jak i na zewnątrz porusza się za pomocą chodzika. 

Obowiązki:Do zadań Opiekunki należeć będzie pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach oraz organizowanie i wspólne spędzanie wolnego czasu (np. spacery, rozmowy, oglądanie zdjęć).

Dodatkowo Opiekunka będzie odpowiedzialna za prowadzenie domu oraz przyrządzanie posiłków. Wymagania:Od Pań zainteresowanych podjęciem współpracy, oczekujemy doświadczenia w opiece nad osobami starszymi, minimum podstawowej znajomości języka niemieckiego oraz dobrego stanu zdrowia. Oferujemy:Oferujemy legalną pracę, składki ZUS, ubezpieczenie oraz wynagrodzenie w wysokości do 1500 euro netto. Dodatkowo Opiekunka ma zapewnioną podróż w obie strony, wyżywienie oraz zakwaterowanie w domu podopiecznych.Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na anna.paprocka@gowork.pl  albo wysłanie SMS na numer: 795998761 o treści: 7613 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Bydgoszczy

Ul. Jagiellońska 12/4

www.opiekunka.gowork.plAplikuj na stanowisko:
Zostań Opiekunką osób starszych – GoWork!
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości