Zostań opiekunką na sprawdzonym zleceniu - 1300 euro

Miejsce pracy: Wrocław
Region: Dolnośląskie

Pflege mit Herzen 24 to gwarancja legalnej i bezpiecznej pracy na terenie Niemiec.

W obecnej chwili poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego dla seniorów z Baesweiler, ok.Aachen na zastępstwo od 15.01 (6 tyg).

79-letnia pani Gertrud choruje na osteoporozę, porusza się przy pomocy balkonika. Ma również problemy z ciśnieniem. Podopieczna lubi aby każdego dnia z nią spacerować 5-10 min (jest ruchliwą osobą).

Podopieczna potrzebuje wsparcia przy pielęgnacji ciała i ubieraniu. Lubi rozmawiać i przebywać wśród ludzi. Jeszcze rok temu zajmowała się samodzielnie swoim mężem, ale ze względu na jej wiek i chorobę nie jest już w stanie tego robić.

Mąż podopiecznej ma 85 lat i od 14 lat choruje na Alzheimera, nie ma pamięci krótkotrwałej.  Nie ma w ogóle problemów  z poruszaniem się w domu, chodzi przy balkoniku,  rozpoznaje całą rodzinę, nie ma tendencji np. do uciekania, jest bardzo spokojny, w  domu jest bardzo zadowolony, dużo śpi. Ma również osteoporozę, problemy z płucami. Musi być inhalowany, opiekunka podaje mu inhalator. W domu korzysta samodzielnie  z toalety, jeśli wychodzi z domy, musi mieć zakładane wkładki. Senior potrzebuje wsparcia przy pielęgnacji ciała i ubieraniu.

W nocy śpi dobrze, do toalety wstaje sam.

Seniorzy muszą mieć zakładane rajstopy uciskowe.

Do zadań opiekunki należy: pomoc w domu: sprzątanie, pranie, gotowanie, zakupy (jeśli jest potrzeba), pomoc przy pielęgnacji ciała, pomoc przy ubieraniu, towarzystwo w spacerach, rozmowy.

INFORMACJE DODATKOWE:

Seniorzy mieszkają w domku jednorodzinnym (90m) w wiejskiej okolicy, na obrzeżach miasta Baesweiler, ok. 20km od Aachen. Córki robią zakupy (samochodem).Na pieszo sklepy znajdują się w odległości ok. 20 min. Córki seniorów wspierają opiekunkę.

Opiekunka ma własny pokój do dyspozycji.

Tel: 508 624 683

Mail: anna.kwiecinska@pmh.info.pl

www.pflegemitherzen24.pl

Aplikuj na stanowisko:
Zostań opiekunką na sprawdzonym zleceniu - 1300 euro
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości