Podobne oferty pracy

McDonald’s Człuchów – Pracownik restauracji:...

PRACUJ Z NAMI! Chcesz pracować w miejscu uwielbianym przez ludzi? Dołącz do zgranej ekipy McDonald's! Dlaczego warto? McDonald's to jedna z najczęściej odwiedzanych restauracji na świecie, sz

2024-03-23 09:36:50
McDonald's Polska
5 dni temu z hrlink.pl

Kucharz

Zakres obowiązków:Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami.Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat.Dbanie o odpowiednią estetykę potraw.Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy.Współpraca z zespołem.Pełna dyspozy

2024-03-19 18:41:13
od 5000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
GRZEGORZ IWAŃSKI RETAIL CONSULTING
9 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

McDonald’s Chojnice – praca do schrupania! Pracownik...

2024-03-19 12:36:49
9 dni temu z hrlink.pl

Pomocnik kucharza

Zakres obowiązków:pomoc w przygotowywaniu potraw Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweInne wymagania: System czasu pracy równoważnyPraca na czas określony 2 lataGodziny pracy od 10:00 do 18:00 Wynagrodzenie brutto: od 4 24

2024-03-18 18:41:44
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ODEJEWSKI - ODAN sp. z o.o
10 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Kucharz / Kucharka

Twój zakres obowiązków, przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonym menu, dbanie o odpowiednią jakość i smak podawanych dań, kontrolowanie stanu magazynowego produktów spożywczych, utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy,..

2024-03-18 14:40:45
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Hotel Bellevue
10 dni temu z pracuj.pl

Pomoc kuchenna

Zakres obowiązków:Przygotowywanie potraw, prace porządkowe w kuchni. Wymagania:Wymagania pożądane: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inneUprawnienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznychWymagania dodatkowe: Wykształcenie: średn

2024-03-14 18:41:23
14 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Twój zakres obowiązków, Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonym menu, Przygotowanie składników do potraw, Zapewnienie wysokiej jakości potraw, Zachowanie czystości i porządku na stanowisku pracy, Dbałość o higienę i bezpieczeństwo żywności,..

2024-03-01 12:40:32
LUCKY Łukasz Eleryk
27 dni temu z pracuj.pl