Zdrowie i uroda Bielsko Biała

13 oferty pracy
Oferta sponsorowana

Fizjoterapeuta

Francja, region Franche- Comte, niedaleko Besançon ok. 130 km od lotniska w Basel OPIS OŚRODKA: Ośrodek specjalizuje się w ortopedii i neurologii. Dysponuje 60 łóżkami i 15 miejscami na pobyt dzienny. Centrum posiada szerokie zaplecze techniczne

praca.pl

Fryzjer męski / barberNowe

Sel-workpokaż opis

Lokalizacja: Bielsko Biała Obowiązki: Strzyżenie, modelowanie, przycinanie, farbowanie brody Wymagania: · Wysoka kultura osobista · Reprezentatywność · Chęć ciągłego doskonalenia własnych..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

FRYZJER / FRYZJERKA

HR SIGMApokaż opis

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko: FRYZJER/FRYZJERKA Zadania : strzyżenie ,koloryzacja, modelowanie Wymagania: komunikatywność, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Fizjoterapeuta

Grupa Medyczna EURO-MED skupia cztery podmioty o zbieżnym zakresie świadczonych usług. Z roku na rok przybywa na mapie Polski ośrodków należących do Grupy Medycznej EURO-MED, które świadczą..

6 dni temu aplikuj przez Nuzle

Opiekunka dla przemiłego mobilnego małżeństwa!

Niemcy to kraj możliwości i dużych zarobków - opieka nad osobami starszymi jest dobrze opłacanym zajęciem. W firmie Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. oferujemy legalną pracę dla opiekunek..

6 dni temu aplikuj przez Nuzle

Fryzjer

Sel-workpokaż opis

Poszukiwany fryzjer dla ekskluzywnego salonu w Bielsku-Białej.Wynagrodzenie w granicach 2000-3000 zł netto miesięcznie + prowizje od wykonanych usług i sprzedanych kosmetyków.Możliwość rozwoju..

22 dni temu aplikuj przez Nuzle

Frzyjer/Fryzjerka

HR Sigmapokaż opis

Miejsce pracy Bielsko-Biała - Wapiennica Zadania : - strzyżenie, - koloryzacja, - modelowanie, Wymagania: - komunikatywność, - wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, - punktualność..

23 dni temu aplikuj przez Nuzle

Fizjoterapeuta

NZOZ Ośrodek Rehabilitacji Marek Grodzki poszukuje fizjoterapeuty. Czas pracy i wynagrodzenie do uzgodnienia - praca dodatkowa w godzinach popołudniowych i wieczornych

42 dni temu aplikuj przez Nuzle

Rehabilitant

Poradnia Alterpokaż opis

Nasza Poradnia podejmie współpracę z rehabilitantem/fizjoterapeutą posiadającym doświadczenie i kwalifikacje do pracy z dziećmi oraz przygotowanie pedagogiczne. Podejmiemy również współpracę..

43 dni temu aplikuj przez Nuzle

Opiekunka osób starszych

Od zaraz zatrudnię opiekunki i opiekunów osób starszych z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi min. 1 rok;Wymagania: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego;- min. 1 rok doświadczenia..

65 dni temu aplikuj przez Nuzle

logopeda

Poradnia Alterpokaż opis

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Bielsku - Białej zatrudni osobę na stanowisko logopedy z przygotowaniem pedagogicznym, do pracy z dziećmi w ramach programu wczesnego wspomagania..

77 dni temu aplikuj przez Nuzle

Fryzjer stylista

QBIK Anna Kubicapokaż opis

Praca w prestiżowym salonie na stanowisku fryzjer,szkolimy naszych pracowników,atrakcyjne warunki pracy oczekiwania chęć do pracy ,dyspozycyjność,współpraca z zespołem

98 dni temu aplikuj przez Nuzle

Opiekun seniora i osoby chorej

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Werne, Niemcy Podopieczny w wieku 79 lat, mierzy 195kg, waży 100kg, jest wysportowany i samodzielny – uprawia jogę..

100 dni temu aplikuj przez Nuzle

Opiekunka do dziecka

osoba prywatnapokaż opis

Witam serdecznie szukam kogoś kto będzie mi odbierał córeczkę 4 letnia z przedszkola w Międzyrzeczu Górnym i będzie przyprowadza ją do mojego domu i zostanie z nią od 16ej do 18.30.Będą to..

118 dni temu aplikuj przez Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości