Podobne oferty pracy

Pracownik ochrony

Zakres obowiązków:ochrona obiektów; godz. pracy 7-19, 19-7;praca na okres próbny: 3 m-ce z możliwością przedłużenia na czas określony Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLNRodzaj umowy:Umowa o prac

2024-04-26 18:41:37
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
JANTAR 2 Spółka z o.o
6 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Policjant

Zakres obowiązków:szczegółowe informacje na stronie: www.dobor.pomorska.policja.gov.pl; godz. pracy 6-14, 14-22, 22-6 Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe, średnie ogólnokształcąceInne wymagania: szczegółowe informacje na st

2024-04-20 18:41:32
od 6300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku
12 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Pracownik ochrony / grupa mobilna - bez doświadczenia

GRUPA SERIS KONSALNET, lider w branży usług ochrony w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik ochrony / Grupa mobilna Lokalizacja : - Słupsk Pra

2024-04-12 18:37:18
Seris Konsalnet Holding S.A
2,2
20 dni temu z hrlink.pl