Dobra Praca

tel: 511-768-961
 • Kategoria:

  Praca fizyczna
 • Lokalizacja:

  Warszawa
 • Forma zatrudnienia:

  Umowa zlecenie
 • Rodzaj pracy:

  Stała
 • Data publikacji:

  2017-09-29

Zatrudnię pracowników sieci marketów na terenie Warszawy

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
Zatrudnimy pracowników sieci marketów spożywczych znajdujących się na terenie Warszawy. Mamy do wyboru różne lokalizacje. 
Zatrudnimy pracowników do obsługi stanowisk kasjerskich, a także pracowników zajmujących się dbaniem o rozmieszczenie asortymentu na sklepie. Zatrudniamy także studentów. Do zadań personelu należy praca z kasą i terminalem płatniczym, oraz przyjmowanie, segregacja i układanie towarów w markecie, dbanie o porządek w miejscu świadczenia usług. Mile widziane doświadczenie w podobnym charakterze pracy, jednak nie jest to warunek konieczny. Na miejscu w markecie zorganizowane będzie przeszkolenie z obsługi niezbędnego sprzętu i zakresu obowiązków. 
Poszukiwani pracownicy pełnoletni, dyspozycyjni, komunikatywni, koniecznie z aktualną książeczką sanepidu. Zatrudnimy osoby sumienne, zorganizowane, mające łatwość nawiązywania kontaktów z klientami a także innymi współpracownikami.
Praca na pełny etat, o charakterze stałym, zorganizowana w systemie zmianowym, umowa zlecenie. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem 511768961
Aplikuj na stanowisko:
Zatrudnię pracowników sieci marketów na terenie Warszawy
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości