Zatrudnię montażystę konstrukcji stalowych,balustrad.

Miejsce pracy: Kielce
Region: Świętokrzyskie
Poszukuję montażysty, który nie boi się pracy na wysokości, potrafi montować niewielkie elementy stalowe.
Praca w delegacji najczęściej w Warszawie.
Wyjazd w poniedziałek rano, powrót piątek popołudniu. Ekipa monterska dysponuje swoim autem.
Płacone godziny drogi, zapewniony codzienny katering złożony z dwóch dań, dwie przerwy w ciągu pracy oraz hotel o dobrym standardzie. Dbam o warunki pracy swoich pracowników bo sam pracowałem jako montażysta i wiem, że dobre warunki przekładają się na efektywność w pracy.
Głównie zajmujemy się montażami elementów stalowych, balustrad, szkła w zadaszeniach lub w balustradach na dużych obiektach. Montażyści pracują na sprzęcie z górnej półki. Praca dość przyjemna jeśli ktoś lubi typową monterkę.
Firma z okolic Kielc, ale pracownicy są z różnych okolic województwa świętokrzyskiego. Wyjazdy głównie do Warszawy, więc kierowca zbiera ekipę po drodze (nie jest konieczna zbiórka ludzi w Kielcach). Naliczane stawki przeważnie w formie naliczeń za godzinę pracy ( można też dogadywać się z akordu przy jednolitym dużym montażu, gdzie to jest łatwo policzalne). Stawkę za godzinę ustalam indywidualnie w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia oraz wydajności pracownika. Lubię pracować z ludźmi, którzy chcą się ciągle uczyć i poprawiać swoje kwalifikacje. Jeśli komuś nie przeszkadza praca w delegacji to jestem pewien, że będzie zadowolony ze współpracy ze mną. Więcej szczegółów podam telefonicznie. Pozdrawiam.
Aplikuj na stanowisko:
Zatrudnię montażystę konstrukcji stalowych,balustrad.
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości