Pflege Mit Herzen

tel: 886-421-341
 • Kategoria:

  Pomoc domowa i opieka
 • Lokalizacja:

  Gdańsk
 • Forma zatrudnienia:

  Umowa zlecenie
 • Rodzaj pracy:

  Tymczasowa
 • Data publikacji:

  2017-06-12

Wyjedź w pobliże granicy z Holandią i zarabiaj w EURO!

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: Pomorskie

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Hattingen, bliskie okolice Essen, Bochum Dortmund, Niemcy

Pan August ma 78 lat, 175 cm wzrostu i waży około 80 kg. Podopieczny posiada IV stopień niepełnosprawności, na obecną chwilę jest osobą leżącą.  Choruje na nadciśnienie, demencję, Parkinsona, cukrzycę, bywa zdezorientowany co do osób. Ma spore problemy ze słuchem.  Może obudzić się w nocy 1- 2 razy, ma zakładane pampersy. W domy do pomocy jest rollator, wózek inwalidzki, krzesełko toaletowe, lift przy wannie oraz specjalistyczne łóżko.  Pan August lubi czytać gazety, interesuje się naturą.  Do początku stycznia tego reku senior był samodzielny, niestety od ponad tygodnia leży w szpitalu. Nie jest w stanie samodzielnie obrócić się na drugą stronę. Przy asekuracji drugiej osoby jest w stanie chwilę ustać na nogach. Z relacji Pani, która szybciej się nim opiekowała jest kochany, żartobliwy, często się śmieje. Lubi grać w chińczyka.  Ma też trochę z duszy wojownika, którą opiekunka musiałaby mocno uaktywnić aby Pan August powrócił do zdrowia.  Rodzina podopiecznego również opisywana jest jako serdecznie, często odwiedzają starszego Pana.  Pan August jest wdzięczny za każdą pomoc, nie sprawia żadnych problemów podczas opieki.
Do zadań opiekunki należy całkowita opieka nad Panem Augustem. Senior niestety ze względu na swoje schorzenia wymaga stuprocentowej pomocy przy wszystkich czynnościach- przebieranie, kąpiele, jedzenie, zmiana pampersów, higiena i pielęgnacja ciała, twarzy, dłoni oraz włosów, również golenie.
Pan August mieszka w dwurodzinnym domu. Na piętrze mieszka jego syn, która raz dziennie go odwiedza- całe dnie spędza poza domem.  Dla opiekunki przygotowano pokój ze standardowym wyposażeniem oraz stałym dostępem do Internetu. Czas wolny to minimum 2,5 godziny dziennie- do ustalenia na miejscu z rodziną.
Poszukujemy Pań z komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Zlecenie od zaraz na 2 miesiące- 1100 EUR netto/ msc.

Aplikuj na stanowisko:
Wyjedź w pobliże granicy z Holandią i zarabiaj w EURO!
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości