Wyjedź na święta do Niemiec

Miejsce pracy: Grójec
Region: Mazowieckie
Firma Pflege Mit Herzen zatrudni panią z dobrą znajomością języka niemieckiego na umowę zlecenie, praca w miejscowości Wentorf.
Podopieczna:
Wiek: 96 lat 14.06.1921 Wzrost: 1,55 cm Waga: 44 kg
Podopieczna cierpi na demencję – dezorientacja do osób i czasowa, nietrzymanie moczu ( na noc ma zakładane wkładki) . Nie ma problemów z komunikacją. Słabiej słyszy. Porusza się samodzielnie, ale z racji wieku potrzebuje pomocy przy np. wchodzeniu po schodach. Miewa zaburzony sen- wstanie raz do toalety. Podopieczna jest wycofana, mało rozmowna, dlatego rodzina mówi o depresji z powodu braku zrozumienia , wieku- bardzo chcą żeby opiekunka dużo z nią rozmawiała , motywowała, wychodziła na spacery. Podopieczna korzysta z Ergoterapii.
Plan dnia:
Poranek/Przedpołudnie: Pobudka około 08:15. Pomoc w ubieraniu. Śniadanie (pieczywo, owoce), należy pilnować aby podopieczna wystarczająco piła, zakupy.
Południe:
Obiad (ciepły posiłek), dotrzymywanie towarzystwa, przerwa dla opiekunki (2 godziny)
Popołudnie:
Herbata + ciasto, spacer
Wieczór:
Kolacja, po kolacji mycie/higiena, około 19:00 można położyć podopieczną spać
(1-2 razy w tygodniu należy wykąpać podopieczną)
Obowiązki:
Pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach takich jak mycie, ubieranie, higiena. Prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, przygotowywanie posiłków). Towarzyszenie w ciągu dnia oraz podczas wizyt u lekarza.
Informacje dodatkowe:
Podopieczna mieszka w małej miejscowości w mieszkaniu w domu wielorodzinnym. Dla opiekunki został przygotowany pokój ze standardowym wyposażeniem. 10 minut pieszo od miejsca zamieszkania jest możliwość zrobienia zakupów. Na dzień dzisiejszy przychodzi do podopiecznej Pflegedienst dwa razy dziennie , w przyszłości nie będzie już przychodzić. W domu jest Internet . Czas wolny do uzgodnienia na miejscu z rodziną.

Zainteresowane panie zapraszam do kontaktu.

Aplikuj na stanowisko:
Wyjedź na święta do Niemiec
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości