Wyjedź legalnie do Francji, pracuj z nami

Miejsce pracy: Bytom
Region: Śląskie

Firma Pflege mit Herzen zatrudni opiekunkę ze znajomością języka hiszpańskiego lub francuskiego (nie wymagamy niemieckiego) do podopiecznego mieszkającego nieopodal Bordeaux we Francji, na długi okres (2msc i dłużej) 1150 Eur netto/msc + premie

 

Podopieczny (95lat, 65kg) cierpi na demencję i stany lękowe. Porusza się samodzielnie. Pflegedienst zajmuje się myciem podopiecznego. W łazience znajduje się specjalne siedzenie do wanny ułatwiające kąpiel. Potrafi przebudzić się w nocy, trzeba go wtedy odprowadzić do łóżka. Opisywany jako przyjacielska i otwarta osoba. Orientacja czasowo- przestrzenna zachowana. Podopieczny bardzo lubi spacery.

Do obowiązków opiekunki należeć będzie pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, przypominaniu o wzięciu lekarstw, towarzyszenie przy wizytach lekarskich, robienie zakupów. Sprzątanie przejmuje gosposia, która odwiedza regularnie dom podopiecznego.

Dodatkowe informacje:

Podopieczny mieszka z żoną w domu jednorodzinnym na wsi – 20 km do Bordeaux. Żona całkowicie sprawna, do tej pory opiekowała się samodzielnie podopiecznym. Blisko domu sklepy. Dla opiekunki przewidziany pokój z tv, osobną łazienką z wc. Jest internet oraz telefon z możliwością dzwonienia do Polski. Czas wolny elastycznie w trakcie tygodnia albo jeden cały dzień wolny – do omówienia na miejscu.

 

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu aneta.napora@pmh.info.pl lub tel: 886421341

Aplikuj na stanowisko:
Wyjedź legalnie do Francji, pracuj z nami
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości