zaloguj|załóż konto
Dodaj za darmo ofertę ›
Stanowisko, słowo kluczowe lub nazwa firmy
Miejscowość, województwo
Pflege Mit Herzen 24
tel: 732-828-200
  • Kategoria: Pomoc domowa i opieka
  • Stanowisko: Opiekunka
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Forma zatrudnienia:Umowa zlecenie
  • Rodzaj pracy:Sezonowa
  • Data publikacji oferty:2017-03-01

Wyjedź jako opiekunka seniora do Niemiec!

Miejsce pracy: Elbląg
Region: Warmińsko-mazurskie

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Hilchenbach, około 90 km od Kolonii, Niemcy

Pani Renate ma 85 lat,  165 cm wzrostu i waży około 51 kg. Starsza Pani cierpi na osteoporozę, przeszła wylew. Seniorka na obecną chwilę ma założony cewnik.  Ma problemy z wypróżnianiem się.  Podopieczna porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego, jej stan umysłowy jest dobry.  Ze względu na podeszły wiek ma problemy ze wzrokiem oraz słuchem.  Podopieczna uczestniczy w gimnastyce leczniczej, odwiedza ją również logopeda. Pani Renate noce przesypia spokojnie, sporadycznie może się obudzić. Seniorka lubi w wolnym czasie oglądać telewizję, interesuje się sprawami bieżącymi na świecie, lubi słuchać audiobooki.

Do zadań opiekunki należy pomoc podopiecznej w ciągu dnia. Podopieczna potrzebuje wsparcia przy posiłkach, pielęgnacji ciała, higienie oraz czesaniu.  Ponadto opiekunka dba o dom: pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy.

Pani Renate mieszka w domku jednorodzinnym o powierzchni około 150 m2 z tarasem. Dla opiekunki przygotowano pokój ze standardowym  wyposażeniem, na obecną chwilę Internet jest w trakcie zakładania.  Poszukujemy Pań z dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece.  Mile widziane Panie posiadające prawo jazdy. Zlecenie od 01.12.2016 na 2 miesiące- 1300 EUR netto miesięcznie + PREMIA za pobyt w okresie świąteczno- noworocznym 200 EUR netto.

Oferujemy legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie oraz korzystne warunki finansowe. Zapewniamy pełne ubezpieczenie, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie oraz transport. Przejrzysta i czytelna umowa, bez jakichkolwiek zobowiązań dłuższych niż czas trwania kontraktu. Podchodzimy indywidualnie do naszych opiekunów i ich podopiecznych. Dobierzemy podopiecznego odpowiednio do Państwa oczekiwań, kwalifikacji i umiejętności. Jeżeli powyższa oferta nie jest dla Pani/ Pana odpowiednia- proszę o kontakt. W naszej bazie znajdują się również inne oferty, które dopasowujemy do Państwa oczekiwań i umiejętności.

Tel: 732 828 200

Mail: malgorzata.marek@pmh.info.pl

Podobne oferty w Elblągu i okolicy

Aplikuj na stanowisko:
Wyjedź jako opiekunka seniora do Niemiec!
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany.Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków