Wieloletnia stella w opiece dla PANA. Praca od Grudnia!

Miejsce pracy: Suwałki
Region: Podlaskie
Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni Opiekuna osób starszych w Kronberg im Taunus, okolice Bad Homburg von der Höhe, Oberusel, Frankfurtu nad Menem, Niemcy
Pani Gisela ma 81 lat, 167 cm wzrostu i waży około 80 kg. Podopieczna choruje na stwardnienie rozsiane, poru-sza się za pomocą wózka inwalidzkiego, niezbędna jest pomoc przy transferze. Z toalety korzysta z pomocą, dla bezpieczeństwa nosi pampersy. Noce z reguły przesypia spokojnie, sporadycznie może się zbudzić do toalety. Opisywana jest jako pewna siebie osoba, usilnie próbuje być jak najbardziej samodzielna. Lubi pływac, systema-tycznie uczestniczy w zajęciach z fizjoterapeutą. Pani Gisela chętnie gra w gry, w szczególności RummiCub oraz spędza czas na rozmowach.
Do zadań opiekuna należy pomoc Pani Giseli przy pielęgnacji ciała, przebieraniu oraz nadzorowanie w ciągu dnia. Ponadto opiekun zajmuje się domem: pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy. Towarzyszy seniorce podczas wizyt u lekarza, zawozi ją na pływalnie. W ciągu tygodnia do pomocy przychodzi Pani pomagająca w pracach domowych.
Pani Gisela mieszka samotnie w 120- metrowym mieszkaniu. Dla opiekuna został przygotowany osobny, prze-stronny, 20- metrowy pokój. Do dyspozycji jest VW Golf z automatyczną skrzynią biegów. Na miejscu jest stały dostęp do Internetu. Czas wolny to minimum 2,5 godziny dziennie- do ustalenia na miejscu z rodziną.
Poszukujemy Panów z dobrą znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Zlecenie od 15.12.2017 na 2 miesiące- 1300 EUR netto / msc + MOŻLIWOŚĆ ZDOBYCIA PREMII 300 EURO „NA RĘKĘ”.

Prosimy o kontakt drogą telefoniczną lub mailową.

Oferujemy Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101); Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ); Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wyna-gradzające trud Opiekunki; Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców; Pełne wsparcie meryto-ryczne w czasie zagranicznego pobytu; Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu; Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia); Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie; Bezpieczne i sprawdzone miejsca pracy.
Aplikuj na stanowisko:
Wieloletnia stella w opiece dla PANA. Praca od Grudnia!
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości