Operator maszyn Wieleń

5 ofert pracy

Operator wózka widłowego

Exact Systemspokaż opis

Pilnie poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego.Miejsce pracy: Wieleń ( dojazd z pobliskich miejscowości - zagwarantowany)Oferujemy dobre warunki i długotrwałą..

19 dni temu aplikuj przez Nuzle

Ustawiacz maszyn CNC

Umowa o pracę na okres próbny Wynagrodzenie brutto od 2000 PLN Zakres obowiązków - dobieranie narzędzi i oprzyrządowania - mocowanie narzędzi i oprzyrządowania - uruchamianie, kontrolowanie przebiegu, obróbki ora

51 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Operator maszyn CNC

Umowa o pracę na okres próbny Wynagrodzenie brutto od 2000 PLN Zakres obowiązków - obsługa maszyn CNC - kontrola i pomiary wykonywanych metali - sprawdzanie prawidłowości narzędzi pomiarowych

51 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Operator Wózka Widłowego

Exact Systemspokaż opis

Pilnie poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Miejsce pracy: Wieleń (dojazd zagwarantowany). Oferujemy dobre warunki i długotrwałą współpracę. Jeśli potrzebujesz pracy skontaktuj się z nami !

68 dni temu z lento.pl

Operator Wózka Widłowego

Exact Systemspokaż opis

Pilnie poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Miejsce pracy: Wieleń (dojazd zagwarantowany). Oferujemy dobre warunki i długotrwałą współpracę. Jeśli potrzebujesz..

68 dni temu z lento.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości