Grupa Progres

tel: 693-970-122
  • Kategoria:

    Produkcja
  • Lokalizacja:

    Dobre Miasto
  • Forma zatrudnienia:

    Umowa o pracę
  • Rodzaj pracy:

    Dodatkowa
  • Data publikacji:

    2017-08-17

Umowa o prace, stabilność zatrudnienia! Od zaraz-MORĄG!

Miejsce pracy: Dobre Miasto
Region: Warmińsko-mazurskie

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem. Od 15 lat wspieramy kandydatów. Nasi eksperci działają aż w 20 prężnie rozwijających się oddziałach na terenie całego kraju. Poprzez znajomość lokalnego rynku pracy, nasi specjaliści zatrudniają 20 tysięcy pracowników rocznie, co daje 7 mln przepracowanych godzin.

Miejsce pracy: MORĄG.

Obecnie dla naszego Klienta - jednego z czołowych europejskich producentów mebli poszukujemy pracowników produkcyjnych.

Obowiązki:
- Prace lekkie polegające na wykańczaniu produktów sklejkowych,
- Prace przy maszynach (po wcześniejszym przeszkoleniu),
- Sortowanie sklejek i półproduktów,
- Prace na dziale kontroli jakości i magazynów zakładu.

Oczekujemy:
- Braku przeciwwskazań do podejmowania pracy fizycznej,
- Chęci do podjęcia pracy na 3 zmiany,
- Dyspozycyjności.

Zapewniamy:
- Stabilność i stałość pracy,
- Umowę o pracę,
- Możliwość awansowania w strukturach firmy,
- Pełne szkolenie na stanowisku pracy,
- Pomoc przełożonego w trakcie trwania pracy.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko, proszone są o przesłanie CV na adres: kalina.kasprzyk@grupaprogres.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy stałej. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8209. Administratorem danych jest Progres Sp. z o.o., Sp. K. z siedzibą w Gdańsku 80-309, Al. Grunwaldzka 411. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostęp do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków