Podobne oferty pracy

KasjerNowe

pokaż opis

Poszukujemy chętnych do pracy na stanowisko kasjera do sklepu Spożywczego . Praca w systemie zmianowym W dynamicznym i miłym zespole Opis stanowiska: - bieżąca obsługa klientów - dbanie o prawidłową..

Dzisiaj z Nuzle

Sprzedawca w sklepieNowe

pokaż opis

Szukam osoby starszej do pracy w sklepie spożywczym w Tychach na dział Ryby / owoce morza Praca na stałe Praca w pełnym wymiarze godzin nie wymagam doświadczeniem w handlu - gwarantuję szkolenie..

Dzisiaj z Nuzle

sklep zatrudniNowe

pokaż opis

Sklep spożywczy poszukuje pracowników Opis stanowiska: - Obsługa kasy fiskalnej - obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy - dyspozycyjność do pracy w tygodniu oraz w wybrane weekendy Nasze..

Dzisiaj z Nuzle

Sprzedawca w sklepie

pokaż opis

Zatrudnię osoby do pracy w sklepie ogólnospożywczym na dział :kas , wędlin , warzywa-owoce lub jako pracownika ogólnego Praca w systemie zmianowym Dobre zarobki , szkolenia Mile widziane osoby starsze..

Wczoraj z Nuzle

Sprzedawca

pokaż opis

Szukam pracownika na stanowisko Kasjer lub jako pracownik ogólny ( dział spożywczy , z zabawkami, artykułami kosmetycznymi) Sklep mieści się w Tychach - dwie lokalizacje Oferujemy: umowę zlecenie..

Wczoraj z Nuzle

Sprzedawca

pokaż opis

Poszukujemy osób na stanowisko : Kasjer/Sprzedawca Zadania: -obsługa kasy fiskalnej oraz terminali płatniczych, -obsługa klienta Wymagania: -aktualna książeczka sanepidowska, -dyspozycyjność..

Wczoraj z Nuzle

Sprzedawca w sklepie

pokaż opis

Zatrudnię osobę do pracy w sklepie spożywczym w Tychach Mile widziana osoba życzliwa kontaktowa i energiczna Praca jest na dwie zmiany na stałe Gwarantuję przeszkolenie z obsługi Klienta Oczekiwania..

Wczoraj z Nuzle

Ekspedientka

pokaż opis

Zatrudnię osoby do pracy w sklepie ogólnospożywczym na dział kas/ lub jako pracownika ogólnego Praca w systemie zmianowym Dobre zarobki , szkolenia Mile widziane osoby starsze Opis stanowiska: -..

Wczoraj z Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości