Opiekunka Trzebnica

5 ofert pracy

opieka osób starszych w Leverkusen

Firma Pflege mit Herzen zatrudni panią w miejscowości Leverkusen z dobrą znajomością języka niemieckiego STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ: Wiek: 88 lat Wzrost: 150 cm Waga: 53 kg Podopieczna cierpi na..

11 dni temu aplikuj przez Nuzle

Opiekun/ka osób starszych - Wielka Brytania

Promedica24pokaż opis

Pan Daniel – stawka ok 1200 GBP na miesiąc. Wyjazd minimum 2 miesiące. Podopieczny ma 81 lat i mieszka z małżonka w miejscowości położonej niedaleko Oxfordu. Pan Daniel choruje na Parkinsona i z tego względu ma problemy z poruszaniem się. Ma do pomoc

19 dni temu z lento.pl

Opiekun/ka osób starszych - Wielka Brytania

Promedica24pokaż opis

Pan Daniel – stawka ok 1200 GBP na miesiąc. Wyjazd minimum 2 miesiące. Podopieczny ma 81 lat i mieszka z małżonka w miejscowości położonej niedaleko Oxfordu. Pan Daniel choruje na Parkinsona..

19 dni temu z lento.pl

Opiekun(ka) osób starszych. Bezpieczna praca...

Aterima Medpokaż opis

Opiekun(ka) osób starszych. Bezpieczna praca w Niemczech ATERIMA MED świadczy usługi opieki domowej dla osób niesamodzielnych w Polsce i w Niemczech. Zapewniamy bezpieczne zatrudnienie, kierując pracowników jedynie do sprawdzonych i pewnych miejsc pr

25 dni temu z lento.pl

Pracuj legalnie jako opiekunka seniorów w DE

Pflege mit Herzen zatrudni opiekunki osób starszych w Niemczech – miejscowość Böhmenkirch. STAN ZDROWIA PODOPIECZNEGO: Wiek: 77 lat Waga: 70 kg Wzrost: 170 cm Podopieczny cierpi na demencję i dezorientację..

121 dni temu aplikuj przez Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości