Szukasz pracy na wakacje? Skontaktuj się z nami!

Miejsce pracy: Wrocław
Region: Dolnośląskie
Masz postanowienie noworoczne by zmienić coś w swoim życiu? Może warto zmienić pracę?
Rozwiń skrzydła w firmie zajmującej się produkcją sprzętu AGD jako:

• MONTER

• PRACOWNIK PRODUKCJI

• OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Z nami zyskasz:

• Atrakcyjne wynagrodzenie od 16,90 PLN/h, a do tego premie miesięczne i kwartalne;

Darmową kawę i herbatę;

• Pakiet Adecco +Club, możliwość skorzystania z karty sportowej i opieki medycznej;
Umowę o pracę z płatnym urlopem wypoczynkowym;

• Pracę od poniedziałku do piątku, a dla chętnych możliwość dorobienia na nadgodzinach;

• Dogodną lokalizację pracy z dojazdem komunikacją miejską pod sam zakład autobusami D, 128, 130, 141;

Twoje zadania:

• Praca przy linii montażowej;

• Kontrola jakości produktu;

• A gdy masz uprawnienia na wózki widłowe, dostarczanie komponentów na hale produkcyjne;

Oczekujemy:

Motywacji do pracy, zdolności manualnych, a w przypadku operatora wózka uprawnień. A także gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym i chęci podjęcia pracy w firmie mieszczącej się we Wrocławiu na Psim Polu

Wystarczy, że wyślesz SMS o treści PRACA pod numer 723 190 150 a skontaktujemy się z Tobą lub wyślij nam swoje CV już teraz na adres onsite.wroclaw@Adecco .com

Ktoś z Twojego otoczenia szuka nowych możliwości? Poleć mu naszą ofertę!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Adecco Poland Sp. z o.o. (Agencja Zatrudnienia nr 364)

Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków