Podobne oferty pracy

Sopot Sprzątanie apartamentu 40 mNowe

pokaż opis

Dzień dobry, szukam dyspozycyjnej Pani do posprzątania niedużego apartamentu w Sopocie pod krótkoterminowy wynajem sezonowy. W zakres prac wchodzą podstawowe rzeczy jak: odkurzanie, zmycie..

Dzisiaj z pomocdomowa.pl

Pracownik AdministracyjnyNowe

pokaż opis

Do projektu serdecznie zapraszamy osoby w wieku 30 lat i więcej bezrobotne, zamieszkujące w województwie pomorskim . Oferujemy: poradnictwo zawodowe, certyfikowane szkolenia zawodowe 80 h, 3 mies.staże..

Dzisiaj z Nuzle

SPRAWDZONE ZLECENIE - OPIEKA NAD SENIORKA WE...Nowe

pokaż opis

Firma Angel Care 24 poszukuje obecnie opiekunki do podopiecznej we Frankfurcie nad Menem TERMIN WYJAZDU: OD 03.07 (NA ZASTĘPSTWO) PROFIL PODOPIECZNEJ: – kobieta (82 lata, 60 kg, 159 cm) z demencją..

Dzisiaj z Nuzle

KELNER/KELNERKA - SOPOTNowe

pokaż opis

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru..

Dzisiaj z Nuzle

POMOC KUCHENNA/PRACA NA ZMYWAKU - SOPOTNowe

pokaż opis

Obowiązki: • zmywanie naczyń • prace porządkowe w kuchni Wymagania: • mile widziana książeczka sanepidu • zaangażowanie i dobra organizacja pracy • komunikatywność • chęć do pracy..

Dzisiaj z Nuzle

Szukamy Opiekuna/ki, DreznoNowe

pokaż opis

Podopiecznym jest Pan Alfred. Ma 77 lat. Senior niedowidzi i niedosłyszy. Nosi aparat słuchowy. Porusza się w pełni samodzielnie. Ma inkontynencję. Na noc zakładane są pielucho-majtki. Podopieczny..

Dzisiaj z Nuzle

Pracownik ochrony - SopotNowe

pokaż opis

Agencja Ochrony Umbrella Holding , działająca na terenie całej Polski w zakresie ochrony osób i mienia, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje mężczyzn i kobiet na stanowisko: Pracownik ochrony..

Dzisiaj z Nuzle

KONSULTANT DS. SPRZEDAŻY LITERATURY FACHOWEJ...Nowe

Dzisiaj z Ochotnicze Hufce Pracy
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości