Podobne oferty pracy

Praca dla opiekunki od 29/30.04.2018 na 2-mce...

pokaż opis

OPIEKUNKI OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH Biuro Ul. Sikorskiego 24/207 Tel. 95-721-5677 66-400 Gorzów Wlkp. Tel. 95-711-7082 www.avanti-medic.eu rekrutacja@avanti-medic.eu 79771 Klettgau OPIS OFERTY Pan..

11 dni temu z Nuzle

Opiekunka osób starszych do 1600 EURO NA RĘKĘ

pokaż opis

Pflegehelden przedstawicielstwo w kujawsko pomorskim poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy w opiece osób starszych na terenie Niemiec.Znasz język niemiecki? Posiadasz doświadczenie w opiece..

20 dni temu z Nuzle

Emerytowany adwokat szuka opiekunki z dobrym...

pokaż opis

Centrum Językowe Konik to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech. W OBECNEJ CHWILI POSZUKUJEMY: OPIEKUNEK OSÓB..

24 dni temu z Nuzle

Opieka osób starszych

pokaż opis

Firma Pflege mit Herzen 24 zatrudni opiekunki osób starszych w Niemczech. Zlecenie dla pani z komunikatywną znajomością języka niemieckiego w Bad Durkheim. Senior przebywa (grupa niepełnosprawności..

30 dni temu z Nuzle

FRIGGA: Opieka nad seniorką w Neuss! start 16.04!

pokaż opis

Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością j. niemieckiego oraz z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi. Mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy. Miejscowość: 41464 Neuss..

62 dni temu z Nuzle

Potrzebna opiekunka do pary seniorów

pokaż opis

Nasz podopieczny: Miejsce zlecenia:Umkirch Starsi Państwo mieszkają sami w swoim mieszkaniu. Starsza Pani jest dość samodzielna, Starszy Pan potrzebuje wsparcia dlatego chodzi przy balkoniku. Choruje..

84 dni temu z Nuzle

Potrzebna opiekunka z językiem niemieckim dla...

pokaż opis

Nasz podopieczny: Osoba do opieki:Pan Hubert Stan podopiecznego:udar, Parkinson, nadciśnienie, niewydolność serca. Pan porusza się przy chodziku, potrzebuje pomocy by wstać. Obowiązki: Opiekunka..

91 dni temu z Nuzle

Pan Hubert potrzebuje Opiekunki

pokaż opis

Senior jest osobą leżącą. Choruje na demencję oraz ma problemy z nietrzymaniem moczu i nadciśnieniem. Kocha ludzi i zwierzęta. Ma ogromne doświadczenie i wiedzę życiową. Jest dobrym kompanem..

97 dni temu z Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości