Szukamy opiekunki dla Pana Waltera

Miejsce pracy: Chełmno
Region: Kujawsko-pomorskie
Nasz podopieczny:
Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Aktualnie poszukujemy opiekunki dla Pana Waltera, który ma 84 lata i mieszka w malowniczej miejscowości Straelen. Miasto to jest dość młode i sprzyja nie tylko spacerom, ale również zachęca do odwiedzenia wielu sklepów, restauracji czy pubów.
Nasz podopieczny jest w dobrej kondycji zarówno fizycznej jak i psychicznej, do tego jest samodzielny, więc do zadań opiekunki należeć będzie głównie prowadzenie domu. Pan Walter choruje na demencję i często zapomina niektóre rzeczy więc trzeba mu przypominać.
Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki należeć będzie prowadzenie domu czyli: gotowanie, robienie zakupów, pranie i prasowanie, sprzątanie domu. Oprócz tego jazda samochodem oraz opieka nad zwierzątkiem domowym.

Wymagania:

Osoba zainteresowana pracą w roli opiekunki musi posiadać czynne prawo jazdy, lubić zwierzęta, znać język niemiecki na poziomie dobrym oraz mieć doświadczenie w opiece.

Oferujemy:

Opiekunkom zapewniamy mieszkanie w domu swojego podopiecznego, swój pokój z telewizją i internetem, legalne zatrudnienie z polskim pracodawcą, wysokie zarobki, odprowadzane składki ZUS.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na anna.paprocka@gowork.pl  albo wysłanie SMS na numer: 795998761 o treści: 5495 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Bydgoszczy
Ul. Jagiellońska 12/4
www.opiekunka.gowork.pl
Aplikuj na stanowisko:
Szukamy opiekunki dla Pana Waltera
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości