Szef / Redaktor / Predstawiciel - Własna Gazeta TV

Miejsce pracy: Zator
Region: Małopolskie
Miejsce pracy? Każde miasto/powiat/gmina powyżej 20 000 mieszkańców.
Czy musisz mieć doświadczenie? NIE - liczą się chęci i komunikatywność oraz żyłka handlowca.
Jakie zarobki? Wszystko zależy od Ciebie – sam decydujesz i ile chcesz zarabiać.
Czas pracy? To Twoja decyzja. Sam decydujesz ile czasu poświecisz. Czas przekłada się na zarobek.
Praca stała czy dodatkowa? Decyzja należy do Ciebie.

Czy musisz w coś inwestować? - NIE
Zbyt łatwe? Szukasz haczyków? Opłat? NIE MA ICH! PRZECZYTAJ!

Jesteśmy Firmą działającą od wielu lat. Tworzymy Grupę Medialną działającą w oparciu o Własne Czasopismo SYNC TV.

Czym jest SYNCTV? To wyjątkowe, bezpłatne czasopismo telewizyjne zawierające program TV, oraz w opcjach: wywiady z polskimi gwiazdami, ciekawe artykuły o podróżach i kulinariach, ciekawostki ze świata filmu, krzyżówki, miesięczny terminarz. Pozostałe strony są przeznaczone na reklamy.

Na czym to polega? Chcemy abyś poprowadził wydanie Czasopisma Telewizyjnego SYNC TV w swoim mieście i zarabiał 100% zysku ze sprzedaży reklam we własnej gazecie.

Masz wątpliwości? To oczywiste. Pozwól że je rozwiejemy.
● Nie musisz posiadać wiedzy graficznej czy wydawniczej – to my ją zapewniamy
● Nie musisz uczyć się obsługi programów graficznych, składu itp – obsługa jest po naszej stronie
● Sam dostosowujesz czas jaki poświęcasz na to zajęcie – chcesz zajmować sie tym tydzień – dobrze; masz drugą pracę – nie ma problemu; pracujesz połowie miesiąca a reszte odpoczywasz – ok.
● Mamy doświadczenie - wydania z blisko 3 lat w różnych opcjach znajdziesz na naszej stronie www.synctv.pl. Gazeta jest zarejestrowana sądownie.

Zainteresowany? Przeczytaj co mamy do zaproponowania.

To pomysł na biznes - W KTÓRYM NIE MUSISZ W NIC INWESTOWAĆ- nie ma opłaty wstępnej, nie musisz wynajmować lokalu, zatrudniać pracowników, podpisywać skomplikowanych umów, kupować towaru.
Rozpoczęcie współpracy z nami wymaga własnej działalności gospodarczej. NIE OBAWIAJ SIĘ OTWARCIA. To bardzo proste, pomożemy Ci w tym. Firmę możesz otworzyć nie wychodząc z domu; nie musisz inwestować w żaden lokal, pracowników, sprzęt, towar. OTWARCIE JAK I ZAMKNIĘCIE FIRMY JEST BEZPŁATNE. MOŻESZ MIEĆ RÓWNIEŻ WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ PRACUJĄC NA ETACIE.
Nie zniechęcaj się ! Szukasz pracy, zmiany - wiec musisz mieć taką potrzebę. Możesz chodzić na rozmowy kwalifikacyjne, pracować zgodnie z grafikiem, narzekać na szefa, pracowników, zarabiać X. ALBO OTWORZYĆ FIRMĘ BEZ KOSZTÓW I RYZYKA I OD RAZU ZACZĄĆ ZARABIAĆ!

Ile możesz zarobić? Rozważmy to na przykładzie 8 stronicowego wydania z programem Tv na 14 dni dla 7 głównych stacji, w nakładzie 10 000 sztuk.

● 10 000 sztuk gazety to dotarcie do ok 40 000 osób ( 4 osoby w rodzinie )
● koszt takiego wydania ( druk, obsługa, zus, kolportaż ) to od 2100 do 2600 zł ( cena jest uzależniona o tego jaki płacisz Zus i czy to my zapewniamy Ci obsługe graficzną ). Przyjmijmy że jest to maksymalna kwota czyli 2600 zł.
● do zapełnienia – przeznaczenia na reklamę - masz 6 stron po ok 1/3 strony wewnątrz gazety oraz 2 x 1/3 strony na przedniej i tylniej okładce ( to droższe, prestiżowe miejsce ) – razem ok 2,5 strony = 8 x 1/3 strony. Pozostałe miejsce jest zajete przez program i oczywiście okładkę przyciągającą uwagę.
● każdą z tej 1/3 strony możesz sprzedać w ustalonej przez siebie cenie – 1/3 jako całość, 1/3 podzielić na 2, 3, 6 modułow – decyzja należy do Ciebie. Cenę ustalasz sam. Przyjmijmy że jest to średnio 700 zł za 1/3 strony. 8 x 700 = 5600. 5600 minus 2600 koszty = 3000 zł. TO TWÓJ ZAROBEK
● gazeta jest miesięcznikiem – masz niecały miesiąc na pozyskanie reklamodawców. Czy zrobisz to w 3 dni, czy w tydzień czy w 3 tygodnie – Twoja decyzja. Pamiętaj że z każdym miesiącem jest łatwiej. Dlaczego? Gazeta jest reklamą samą w sobie – reklamą Twojego Biznesu. Jeśli jest widoczna w mieście – reklamodawcy sami będą się do Ciebie zgłaszać.
● Koszt wydania 12 stron to ok 3100 zł, koszt wydania 16 stron to ok 3600. Większe koszty = wiecej miesca na reklamę = wiekszy zarobek. Sam decyduj ile poświecisz czasu na pozyskanie klientów.
● Chcesz urozmaicić swoją gazetę o artykuły o polskich gwiazdach, kulinaria, podróże, horoskop, krzyżówki, kalendarz? Prosze bardzo – pakiet 5 artykułów ze zdjęciami + 1 x kulinaria + 1 x podróże + horoskop z gwiazdą + krzyżówka to koszt 600 zł netto.
● Jeśli nie uda Ci się zapełnić miejsc na reklamę – nie martw się – wypełnimy je innymi materiałami

Oferujemy:

• Proste zasady – wybierz liczbę stron, określ zawartość, powiedz nam czy mamy zapewnić Ci obsługę graficzną czy może zrobisz to sam.
• 100% zysku z reklam w czasopiśmie dla Partnera.
• Kompleksową obsługę graficzną – przydzielony Grafik kompleksowo zajmuje się tworzeniem TWOJEJ gazety. Od etapu projektowania i rozmieszczenia reklam, poprzez skład gazety, skończywszy na dostarczeniu jej do drukarni. Twoją rolą jest pozyskanie reklamodawców do własnego wydania.
• Dostęp do największych w Polsce drukarni gazet (ustalone stawki, warunki, obsługa).
• Dane do skutecznego kolportażu gazety – sektory, ilości adresów w danym sektorze.
• Chmurę dla Partnerów zawierającą: spersonalizowane projekty cenników, folderów reklamowych, zleceń, manuali rozmów z klientami, materiałów do czasopisma.
• Materiały prezentacyjne na start: Gazety (startujesz z produktem w ręce – nic nie musisz drukować) oraz projekty folderów reklamowych, cenników, manuale rozmów z klientami.
• Możliwość dodruku stron, zastosowania insertów, kuponów rabatowych, ogłoszeń drobnych – kieruj swoją ofertę nie tylko do Firm ale również osób prywatnych.

Podstawowe wymagania:

• Żyłka handlowca - pamiętaj, to po Twojej stronie leży decyzja o podjęciu współpracy
• Własna działalność gospodarcza.
• Opłata za przyłączenie do sieci, licencja wydawnicza, pakiet startowy dla wybranego Powiatu wynosi 1 + VAT
• Dodatkowy obszar działania – drugi powiat w cenie 1 zł !!!
• Abonament miesięczny 299 zł + Vat – jeśli sam zajmujesz się składem i robieniem reklam
• Abonament miesięczny 699 zł + Vat – jeśli to my robimy wszystko za Ciebie ( opcja 8 stron )

Poznaj nas na www.synctv.pl
Zobacz prezentację współpracy:

https://www.dropbox.com/s/my3t1gvxbuoisuc/CZASOPISMO%20SYNCTV%20-%20model.pdf?dl=0

Masz pytania? Zadzwoń 889 706 706 po przeczytaniu powyższej preentacji

Zapraszamy

Prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowlych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.8.97 r. ( Dz. U. nr 133 poz. 883)”
Aplikuj na stanowisko:
Szef / Redaktor / Predstawiciel - Własna Gazeta TV
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości