Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych z osobami z zaburzeniami psychicznymi.

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Region: Pomorskie
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański, pomorskie
Pracodawca:Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pruszczu Gdańskim
Data ważności:26.06.2018
Data rozpoczęcia:01.07.2018
Wynagrodzenie brutto: od 60 PLN
Rodzaj umowy:Umowa zlecenie
Wymiar etatu:-
Zmianowość:nie dotyczy
Dodane przez:GUP w Gdańsku
Opis zadań:Uczenie i rozwijanie umiejętności niezbędnych do samodzielnego życia oraz usprawnianie zaburzonych funkcji organizmu.
Wymagania:wykształcenie - zasadnicze zawodowe

: kwalifikacje do wykonywania zawodu: pracownika socjalnego, psychologa, pedagoga, logopedy ,terepeuty zajęciowego, pielęgniarki, asystenta osoby niepełnosprawnej, opiekunki środowiskowej, specjalisty w zakresie rehabilitacji medycznej lub fizoterapeuty lub innego zawodu dającego wiedzę i umiejętności pozwalające świadczyć określone specjalistyczne usługi. staż pracy minimum 6 miesięcy w jednej z następujących jednostek: szpitalu psychiatrycznym, jednostce organizacyjnej pomocy społecznej dla osób z zaburzeniami psychicznymi, placówce terapii lub placówce oświatowej, do której uczęszczają dzieci z zaburzeniami rozwoju lub upośledzeniem umysłowym, ośrodku terapeutyczno edukacyjno wychowawczym, zakładzie rehabilitacji, innej jednostce nie wymienionej wyżej, świadczącej specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób z zaburzeniami psychicznymi, przeszkolenie i doświadczenie w zakresie: umiejętności kształtowania motywacji do akceptowanych przez otoczenie zachowań, kształtowania nawyków celowej aktywności, prowadzenia treningu zachowań społecznych. Miejsce pracy: w miejscu zamieszkania osoby z zaburzeniami psychicznymi. Kontakt tel.: 58 682 27 55. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej
w Pruszczu Gdańskim, ul. Niepodległości 9 lub pocztą na adres Ośrodka z dopiskiem: Dotyczy zlecenia świadczenia specjalistycznych usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania osoby z zaburzeniami psychicznymi w terminie do 26 czerwca 2018 r.
Wymagane dokumenty aplikacyjne (list motywacyjny i CV) powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm).
Ogłoszenie pochodzi z Gdański Urząd Pracy
Aplikuj na stanowisko:
Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych z osobami z zaburzeniami psychicznymi.
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości