Praca Suwałki

1 004 oferty pracy
Oferta Ogólnopolska

kucharz , pomoc kuchenna, kelner

Poszukujemy pracowników do czterech restauracji na terenie Trójmiasta i okolic. Zatrudnimy osoby na stanowiskach: kucharz, pomoc kuchenna, kelner. Oferujemy zakwaterowanie oraz stałą pracę

Aplikuj przez Nuzle
Oferta Ogólnopolska

Lekarz dentysta - pomorskie - Rogowski Dental...

Nowoczesna, prężnie rozwijająca się klinika stomatologiczna Rogowski Dental Clinic w Słupsku, z dużą ilością pacjentów poszukuje do współpracy lekarza dentysty. Mile widziane zainteresowanie..

Aplikuj przez Nuzle

Restauracja McDonald's zatrudni

4 dni temu z olx.pl

Specjalista ds. technicznych – alarmy i monitoring

4 dni temu z olx.pl

Pracownik w zakładzie rozbioru drobiu PIKO

4 dni temu z olx.pl

Doradca ds. Nieruchomości

* SYSTEMATYCZNE pozyskiwanie nieruchomości w oparciu o umowy na wyłączność, * utrzymywanie profesjonalnych RELACJI z klientami, * KOORDYNACJA cyklu sprzedaży i marketingu własnej bazy ofert nieruchomości..

4 dni temu z praca.pl

Koordynator ds. części zamiennych

Fabryki Mebli FORTE S.Apokaż opis

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. poszukują kandydatów na stanowisko: Koordynator ds. części zamiennych w Dubowie Pierwszym. DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO: -Przyjmowanie..

4 dni temu aplikuj przez Nuzle

MECHANIK-SPECJALISTA HYDRAULIKI PRZEMYSŁOWEJ

Fabryki Mebli FORTE S.Apokaż opis

Fabryki Mebli FORTE S.A. poszukują kandydatów na stanowisko: Mechanik-specjalista hydrauliki przemysłowej w Dubowie Pierwszym.DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO:-Uczestnictwo..

4 dni temu aplikuj przez Nuzle

MECHANIK-SPECJALISTA INSTALACJI SANITARNYCH

Fabryki Mebli FORTE S.A. poszukują kandydatów na stanowisko: Mechanik- Specjalista Instalacji Sanitarnych w Dubowie Pierwszym. DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO:-Uczestnictwo..

4 dni temu aplikuj przez Nuzle

BRYGADZISTA

Fabryki Mebli FORTE S.Apokaż opis

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. poszukują kandydatów na stanowisko: Brygadzista w Suwałkach.Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:- Podział pracy oraz wyznaczanie i egzekwowanie..

4 dni temu aplikuj przez Nuzle

KIEROWNIK ZMIANY W FABRYCE PŁYTY WIÓROWEJ

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. poszukują kandydatów na stanowisko: Kierownik zmiany w fabryce płyty wiórowej w Dubowie Pierwszym.DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO: -Zapewnienie..

4 dni temu aplikuj przez Nuzle

MECHANIK

Fabryki Mebli FORTE S.Apokaż opis

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. poszukują kandydatów na stanowisko: Mechanik w Suwałkach . DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO:- Analiza przyczyn i skutków zaistniałych awarii..

4 dni temu aplikuj przez Nuzle

OPERATOR ŁADOWARKI DO DREWNA OKRĄGŁEGO

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. poszukują kandydatów na stanowisko: Operator ładowarki do drewna okrągłego / materiałów sypkich w Dubowie Pierwszym/okolice Suwałk. DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM..

4 dni temu aplikuj przez Nuzle

INŻYNIER AUTOMATYK

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. poszukują kandydatów na stanowisko: Inżynier Automatyk w Dubowie Pierwszym.DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO:- Koordynacja utrzymania ruchu..

4 dni temu aplikuj przez Nuzle

Sprzedaż choinek

Rolnictwopokaż opis

Witam, poszukuję pracowników do sprzedaży choinek z Suwałk. 15zł/h + zarejestrowanie. Więcej informacji telefonicznie

5 dni temu z lento.pl

Klinika w Szwarzwald zatrudni fizjoterapeutów

SZWARZWALD - TAM NAPRAWDĘ JEST TAK PIĘKNIE - SZWARZWALD NIE ZWLEKAJ! ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZISIAJ! INNI JUŻ TAM PRACUJĄ! FIZJOTERAPEUTO! TWOJA SZANSA! 3 KLINIKI W SZWARZWALDZIE BARDZO DOBRE WARUNKI ROZWOJOWE..

5 dni temu z lento.pl

Pani do sprzątania

pokaż opis

Firma DGP Clean Partner zatrudni Panią do pracy w serwisie sprzątającym w Jednostce Wojskowej Suwałki - okolice Czerwonki. Praca na umowę zlecenie od 8-16, od poniedziałku do piątku.Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 604 970 701 lub

5 dni temu z gumtree.pl

Doradca Klienta

Twoja rola * odpowiadasz za realizację indywidualnych i zespołowych celów biznesowych * zarządzasz przypisanym portfelem Klientów detalicznych * obsługujesz operacje i transakcje gotówkowe w placówce..

5 dni temu z praca.pl

Sprzedawca Kasjer

DELIKATESY CENTRUM To ogólnopolska sieć sklepów spożywczych z ponad 14-letnią tradycją. Zapewniamy naszym Klientom w całym kraju najwyższą jakość obsługi klienta oraz szeroki wybór asortymentu..

5 dni temu z lento.pl

Doradca Klienta

Opis stanowiska Twoja Rola - odpowiadasz za realizację indywidualnych i zespołowych celów biznesowych - zarządzasz przypisanym portfelem Klientów detalicznych - obsługujesz operacje i transakcje..

5 dni temu z kariera.pl

Pracownik Gospodarczy

Firma DGP Clean Partner pilnie zatrudni Panią do serwisu sprzątającego w Jednostce Wojskowej Suwałki - okolice Czerwonki. Umowa zlecenie. Praca w godzinach 8-16, od poniedziałku do piątku. Osoby..

5 dni temu aplikuj przez Nuzle

Sprzątanie marketu, Suwałki

Pulire Sp. z o.opokaż opis

Firma Pulire poszukuje pracowników do sprzątania marketu. Zadania: - bieżące utrzymanie czystości. Wymagania: - książeczka sanepidu lub gotowość do jej wyrobienia. Oferujemy: - pracę w pełnym..

5 dni temu aplikuj przez Nuzle

Praca dla Elektryka w Niemczech

Mondipokaż opis

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic. 7268). Każdy z 22 oddziałów, które działają na terenie Polski i Niemiec, dokłada codziennych starań, aby zapewnić najlepszą..

5 dni temu z lento.pl

Magazynier- długoterminowa współpraca

Interimaxpokaż opis

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą..

5 dni temu z lento.pl

Pracownik Gospodarczy

DGP Clean Partner Sp. z o. o
5 dni temu z gratka.pl

Technolog robót wykończeniowych

Umowa o pracę na czas nieokreślony Wynagrodzenie brutto od 2000 PLN Zakres obowiązków wg stanowiska

6 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Konsultant - Sprzedawca

Opis stanowiska:zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientadoradztwo w zakresie doboru kosmetykówdbanie o estetyczny wygląd sklepuobsługa kasy fiskalnejdbanie o należytą ekspozycję towarówOferujemy:umowę..

6 dni temu z erecruiter.pl

Opiekun/ka osób starszych w Niemczech

Interkadrapokaż opis

Interkadra- jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu..

6 dni temu z lento.pl

Kierowca Dostawy KFC Suwałki Plaza

6 dni temu z olx.pl

Opiekun/ka Osób Starszych w Niemczech - BONUSY...

6 dni temu z olx.pl

Przedstawiciel Handlowy w branży produkcyjno-przemysłowej

Twoje zadania:Realizacja celów sprzedażowych poprzez profesjonalne doradztwo dla klientów z branży produkcyjno-przemysłowejOpieka nad dotychczasowymi klientami oraz aktywne zdobywanie..

7 dni temu z erecruiter.pl

Inżynier Robót Mostowych- Kontrakt Kolejowy

Budimex S.Apokaż opis

Do Twoich zadań należeć będzie: * przygotowywanie przedmiarów robót, * prowadzenie uzgodnień projektowych, * przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom, * prowadzenie dystrybucji..

7 dni temu z infopraca.pl
Oferta sponsorowana

Doradca klienta (kasy)

Tesco Polska Sp. z o.o.pokaż opis

• Obsługa klienta na najwyższym poziomie poprzez udzielanie informacji odnośnie oferty handlowej • Naliczanie i przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar (w przypadku nieznajomości..

praca.pl
Oferta sponsorowana

Partner Franczyzowy

w swojej ofercie posiadamy: * Kredyty i pożyczki hipoteczne, * Kredyty gotówkowe, * Kredyty dla firm, * Inwestycje regularne i jednorazowe, * Ubezpieczenia na życie, majątkowe ikomunikacyjne. oczekiwania..

praca.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości