Pflege mit Herzen

tel: 886-421-768
 • Kategoria:

  Pomoc domowa i opieka
 • Lokalizacja:

  Rzeszów
 • Forma zatrudnienia:

  Umowa zlecenie
 • Rodzaj pracy:

  Stała
 • Data publikacji oferty:

  2017-06-14

Super oferta w opiece w samym sercu Frankfurtu

Miejsce pracy: Rzeszów
Region: Podkarpackie

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych  we Frankfurcie nad Menem, okolice Offenbach am Main, Hanau, Bad Homburg, Moguncji, Niemcy

Pan Georg ma 92 lata, 170 cm wzrostu i wazy około 68 kg. Senior posiada IV stopień niepełnosprawności, choruje na depresję, stan umysłowy jest częściowo zaburzony ze względu na ciężką sytuację żony- kobieta obecnie przebywa w szpitalu, jest wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Mężczyzna jest bardzo poruszony stanem swojej żony, budząc się w nocy może być nieco zdezorientowany. Porusza się przy pomocy balkonika bądź o lasce, z toalety korzysta samodzielnie.  Obecnie przychodzi do niego opieka medyczna, która pomaga podczas kąpieli.

Do zadań opiekunki należy pomoc seniorowi w czynnościach dnia codziennego, przy przebieraniu, higienie i pielęgnacji ciała, kąpielach oraz nadzorowanie w ciągu dnia.  Ponadto opiekunka zajmuje się domem: pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy.

Pan Georg mieszka samotnie w jednorodzinnym, 150- metrowym domu. Na obecną chwilę jest w nim sam- żona przeszła operację biodra, po czym w szpitalu zachorowała na zapalenie płuc. Jej stan na obecną chwilę jest krytyczny.  Jeżeli seniorka wróci ze szpitala- niezbędna będzie również pomoc opiekunki dla niej. Dla opiekunki został przygotowany, standardowo wyposażony pokój o powierzchni około 16 m2. Na miejscu jest stały dostęp do Internetu.

Poszukujemy Pań z komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Zlecenie od zaraz na 2 miesiące- 1140 EUR netto/ msc, po powrocie seniorki do domu- 1240 EUR netto/ msc + możliwość zdobycia PREMII WAKACYJNEJ.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 886 421 768 lub mailowy: dominika.golanska@pmh.info.pl

Podobne oferty w Rzeszowie

Aplikuj na stanowisko:
Super oferta w opiece w samym sercu Frankfurtu
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków