FENIXIUM

  • Kategoria:

    Obsługa klienta
  • Stanowisko:

    Handlowiec
  • Lokalizacja:

    Kraków
  • Forma zatrudnienia:

    Umowa o pracę
  • Rodzaj pracy:

    Stała
  • Data publikacji oferty:

    2017-06-07

Sprzedaż, negocjacje, praca z klientem - Handlowiec

Miejsce pracy: Kraków
Region: Małopolskie

Lubisz sprzedaż, negocjacje oraz kontakt z klientem? Odnajdujesz się w pracy, która wymaga od Ciebie samodzielności i kreatywności?Lubisz wyzwania? To Praca dla Ciebie!
Poszukujemy osób na stanowisko: Doradca ds. klientów kluczowych

Obowiązki :
•pozyskiwanie klientów
•strategiczne wsparcie inicjatyw marketingowych firmy
•aktywna sprzedaż
•prowadzenie dokumentacji
•nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z obecnymi oraz nowymi klientami firmy

Wymagania :
•skuteczność, stanowczość i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
•dyscyplina i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
•łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych z potencjalnym klientem,
•odpowiedzialność i efektywność w osiąganiu zamierzonych celów
•dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
•wiek 18 – 26 lat
• wykształcenia minimum średnie
• mile widziane czynne prawo jazdy

Oferujemy :
•pracę w międzynarodowej firmie
•STAŁĄ PODSTAWĘ oraz system prowizyjny
•możliwość rozwoju zawodowego
•liczne szkolenia
•pracę w centrum Krakowa
•stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku
• wysokie prowizje oraz premie , nagrody

Nie czekaj, już teraz wyślij swoje CV, odezwiemy się do Ciebie

Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków